Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megolok egy kis bogarat,...

Ha megolok egy kis bogarat, es utana rosszul erzem magam, az normalis?

Figyelt kérdés
Dohanybogar. Belemaszik mindenbe, kajaba, meg az agyamba is. Tiszta vagyok, takaritok, nem ezer eves a lakas, valahonnan idekerult, hiaba dobok ki mindent, valahogy megis feltunik 1-1. Tucatjaval irtom ki oket, de most lattam egyet a furdoszobaban. Elhataroztan, hogy osszenyomom, hiszen mindig ezt szoktam. De rossz erzesem volt. Lattam, hogy menekul, hogy erzi, hogy ha nem siet, elpusztul. Megis megoltem. Mert mindig ezt csinalom veluk. S most rosszul erzem magam. Nem akartam bantani, nem tehet rola... ez normalis erzes?
2017. aug. 14. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen normális.
2017. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kintről jönnek be. Nálunk is voltak, most már kevesebb van. idővel vagy maguktól elpusztulnának, vagy kimennének, ha nincs mivel táplálkozniuk. Most már én sem szívesen ölök meg bogarakat, úgyis olyan kevés van már minden állatból!
2017. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, jo ilyeneket olvasni :)
2017. aug. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!