Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már valaki így? Hogy azt...

Volt már valaki így? Hogy azt hitte minden rendben, mindent jól csinál, aztán különböző események hatására rá kellett döbbennie hogy egy nagy NULLA?

Figyelt kérdés
Ki hogyan lábalt ki ebből az érzésből... Mit tettetek kérlek írjatok nemet,kort. 33/N

2017. aug. 18. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Bar csak 17 eves vagyok, igen, ereztem, es erzem is igy. En probalok teljesen megvaltozni, kicsit elszaparalni magam azoktol a dolgoktol, amiktol fuggok(pl.:baratok). Persze nem maganyos akarok lenni, csak az a baj, hogy ugy erzem, hogy masok lehuznak. Es hogy akarmilyen jo barat is az illeto, ha valami jo tortenik velem, akkor feltekenykedik, ami megint csak negativ hatast kepez..
2017. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most van ilyen érzésem. azt hittem, hogy kellek egy lánynak de persze kiderült, hogy nem úgy van az. Bár nem is értem miben reménykedtem hiszen eddig sem kellettem senkinek miért pont most lenne másképp? 26/F
2017. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azóta mióta úgy érzem jó lenne egy barátnő folyamatosan nullának érzem magam, mert nincs. Amikor még nem kellett, akkor jónak éreztem magam.

Azóta várom hogy legyen valaki, aki mellett elmúlik ez az érzés. Bár az örökkévalóságig várhatok én is. 23/F

2017. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!