Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mi van velem? Nem...

Ilyenkor mi van velem? Nem troll kerdes, sajnos komoly .

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori, hogy random megyek az utcan vagy ha kettesben vagyok valakivel, elfog egy erzes, hogy szivesen megkostolnam a veret. Van olyan, hogy ez atmegy kisertesbe, egyre erosebb erzesse fejlodik bennem, es muszaj vagyok olyankor elhagyni az emberek tarsasagat vagy befejezni a beszelgetest, mert akkor mar nehez ugymond elengedni azt, akibol inni szeretnek, es igyekszem feltunesmentesen elhuzni a csikot. Olyankor ha le tudtam lepni akkor nyilvan tomegkozlekedes hazaig. Altalaban leulok egy megalloba es nezem ahogy az emberek haladnak. Arra gondolok, melyikuk lenne alkalmas preda. Ha sikerul hazaernem , akkor otthon csak arra gondolok orakon at, hogy kettesben voltam az illetovel, es miert nem tettem meg. Ha akkor nem hagyom magara, akkor a vagyakozas osztonne erosodik es onnantol kezdve nem birom iranyitani annyira hogy elmenjek. Ebben a helyzetben vagy elmondom neki, hogy mi van, es dontse el o, hogy azonnal elmegy e, vagy ha mar nincs hozza erom, akkor rajon, mert latszik az arcomon, hogy vagyakozok. Ha nem tortenik semmi, akkor ha van hozza erom, probalom a kozelembe csalni, hogy jobban erezzem az illatat, es ha sikerul akkor elvesztem a kontrollt. Vagy azonnal beprobalkozom, vagy elobb engedelyt kerek tole, vagy csak elkezdem hivogatni es megmondom neki, hogy szomjazom a veret. Estenkent szoktam azon gondolkodni, hogy milyen lenne , hogy reagalna egy ember pl a sulibol vagy budapest utcain aki csak setal, arra, hogy kozlom vele ezeket. Ha magara a ver ivasara gondolok, akkor igen, csinaltam mar, es a pasimmal szoktam, o engedi. Ha egy kicsit is vagyom ra, o eszreveszi az arcomon. Az lenne a kerdes, hogy ez miert van, es hogyha elojon kozossegbe, akkor mit csinaljak? A legjobb modszer elhuzni, vagy van jobb otletetek? Nyilvan nem mindenki ert ehhez, ugyhogy olyan erzes akkor elmenni a kozossegbol, mint mikor egy fuggonek felkinalod a napi adagjat, o meg csak nezi, majd hebeg-habog de vegul otthagy teged az anyaggal egyutt. Es amugy ha honapokig nem tortenik meg, akkor nagyon gyakoriva valik, hogy megkivanom a vert , barkiet, aki a legkozelebb all hozzam az utcan, vagy barhol. Volt olyan, hogy a suliba ultem oran, honapokig nem ittam vert elotte, es ott azonnal akartam volna. Gondolkodtam, vagyakoztam, aztan ramszolt a tanar hogy jegyzeteljek .. Ugy ereztem, ha nem megyek ki a terembol baj lesz. Zavartan elhuztam , de azert hallottam, hogy az osztaly csufolodik es azt suttogjak rolam , hogy megint beszivva jottem suliba. Pedig jozanul szoktam :( .. Egyszer az osztalytarsamrol fantazialtam, masnap elinteztem, hogy ket megallo busz helyett kettesbe setaljak vele. Az egyetlen dolog ami visszatartott, hogy o egyaltalan nem tudta, hogy ilyet akarok, es nem mondtam el neki. Arra gondoltam, ha meg fog tortenni, akkor nem tehetek semmit ellene, de probalhatom lassitani, es lassitottam is. A vegen mar alig kaptam levegot a foldre rogytam o pedig megkerdezte hogy mi a baj.. Akkor azt mondtam menjen elore. Ott ultem mig el nem tunt a szemem elol... Az utolso masodpercig kuzdottem ellene.. A mai napig azt hiszi, hogy be voltam love aznap, es akkor utott be az anyag. Ha sokaig nem tortenik meg akkor az ido ahogy telik egyre nehezebbe teszi szamomra. Mar tobb mint 3 eve ez megy, es ket-harom havonta mindig megteszem..."arra is kell gondolnod, hogy ez nem tart orokke..nem menekulhetsz a vagyaid elol. Ha nem teljesednek be, magukat teljesitik be. Csak nem akarsz iranyitatlanul bantani valakit?" .. Kozvetlenul mielott megteszem, ez jatszodik le bennem. Az, hogy meg kell tennem, kulonben nagyobb bajt csinalnek...egy artatlannal. Ezt az utolso percekben szokta nekem mondani egy hang. Allapottol fuggoen ha mondja ezt akkor vagy azonnal megteszem, vagy elvagom magamtol a lehetoseget... Mit kellene tennem? Nem akarok dilidokiknal kikotni. Ha barki rajon , tuti kivizsgalas lesz. Hogy uszhatnam meg? Pl tavalyelott mig szingli voltam az exem megkerdezte, kibol iszom.. Senkibol nem kaptam akkor mar 3 honapja es ezt meg is mondtam neki. (Jelenleg is a padtarsam a suliban) es azt mondta, akkor nem tanacsos mellettem ulnie. Ezek miert vannak velem, tehetek barmit is?

2017. aug. 24. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél disznóvért és idd azt. 2 lehetőség van. Vagy megérzed hogy szar íze van és abbahagyod ezt az egészet,vagy rájössz hogy finom és akkor mindig tudsz venni disznóvért az meg kielégíti vágyaidat. Olvastam már ilyen nőről, nem is tudom hány liter disznóvért iszik meg naponta. A nevét sajnos nem tudom, de lehet te leszel a következő ilyen ember :D
2017. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Megvan már a havi vérzésed? Onnan is tudsz vért inni 😂😂
2017. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem esik jol a trollkodas 2-es. Amugy koszi elso, de sajnos csak emberver vonz. :/ nem vagyok teilight-buzzi erted.. Azert irtam a kerdest mert zavar, hogy ezt erzem , es inkabb az zavar, hogy nem novom ki, 2014-be kezdodott. :( sajnos utana jottek egyeb gondok es eleg szerencse kellett, hogy megusszak egy diagnozist. Ha ezt elmondanam a dokinak akkor nemcsak egy fuggo lennek, hanem klinikai vampirizmus + (valoszinu ennyi mar eleg lenne hogy megadja a diagnozist) paranoid skizofren is. Na, az kettetorne az eletem, ti tudjatok ezt csak, meg akikbol ittam, senki mas orvosnak se mondtam el. Nem akarok orultnek latszani, remelem nem tartotok annak. Am 16 vagyok. Es vampir , ugy tunik. Nem tartom amugy ezt pszichotikus tunetnek, az egy hetig tart max, igaz? Nos , ha 3 ev... Es te kepzet se lehet, ilyen fiatalon nem vagyok orult!!!!
2017. aug. 24. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Tul sok vampiros filmen nottel fel es nagyon unatkozol. Keress valami divatosabb elfoglaltsagot. Olvass konyveket, tanuljal nyelveket, sportoljal. Ahelyett hogy itt trollkodsz.
2017. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szedjél vaspótló tablettát + magnéziumot és b vitaminokat a megbomlott idegrendszeredre. Nem vicc!
2017. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerezz egy csajt es amikor megjon neki akkor nyalifalizzatok :D
2017. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem agyadra mentek a vámpíros filmek. Amúgy meg ez a kérdés is csak egy a sok hülye"hogyan lehet belőlem vámpir "-félék között. Ha pasid van, ideje lenne felnőni, és megkülönböztetni a valóságot a fantáziától....
2017. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen a vér valóban jó ízű:D
2017. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
irok privátot légy szives olvasd el
2017. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez amit leírtál a Twilight. Az első napon, úgye a lány új helyre költözik.


Új iskola. Az első napja a suliban. Egy falfehér fiú mellé ül a lány. Látható, a fiúra rájött a hígfosás, ideges. Nem bírja a szitut. Felpattan. Elviharzik.


Mi történt? Szó sincs hígfosásról. A fiú napokig nem jön be. A lány nem érti, miért viselkedik így a fiú. Láthatóan kerüli, és fél.


Miért? Mert nm akarja bántani a lányt. Akkor kerülnek közel egymáshoz, amikor megmenti a fiú a lány életét. Egy autót tol arrébb könnyedén.


A film sátánista, hiába a 99 százalékban emberi értékeket képvisel, amikor ott van benne végig a tudatalattira ható sátánizmus, vérivás. Tehát egy szépen tálalt romantikus történet, amit egy átlagos tini (rajongók) nem lát át, hogy tulajdonképpen minek adta át magát: a vérivás romantikájának.


Egyébként, ha vért iszol beteg leszel. Legyen az bármilyen vér, állati v. emberi.


Dysenteria:

betegség 1-7 napos lappangási idő után általános gyengeséggel, fáradékonysággal, étvágytalansággal, fejfájással, hőemelkedéssel vagy magas lázzal, hasmenéssel jelentkezik. Enyhe lefolyás esetén napi 4-5, középsúlyos esetben 15-20 alkalommal ürül kis volumenű, nyálkás, bűzös, édeskés szagú, esetenként véres széklet. A betegség súlyosságától függően a székletürítés fájdalmas, görcsös lehet, és a betegség magas lázzal, hidegrázással, hányással is járhat. A legsúlyosabb, toxikus vérhas lázgörcsökkel, keringési és öntudatzavarokkal járhat.

2017. szept. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!