Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya nőknek miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya nőknek miért van nagyobb önbizalmuk?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok. Túlnyomórészt mindig a csúnyák kezdeménynek nálam, nekik mire van ekkora egojuk? Egyáltalán nem képviselek velük egy osztályt. Akkor mégis mit gondolnak? Engem is le akarnak húzni az ő szintjükre?

A szép lányok jóval ritkábban jönnek oda, aminek nem értem a miértjét. Aki szép, miért hiszi azt, hogy neki nem kell lépni? Mi ez a nagyképűség szép nők?


2013. júl. 28. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan sejtésem, hogy csak te érzed magad jóképűnek, a külvilág nem.

Azért lehet, hogy a szintednek megfelelő nők közelednek feléd.

2013. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
még nem hallottam vadászokat az erdőben ordítani hogy "GYERE ELŐ!!"
2013. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam jóképűnek, de olyan csúnyának se, mint akik kezdeményeznek. Meg amúgy is a nők dolga szépnek lenni, nem a férfinak.
2013. júl. 28. 20:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szép nőknek nincs szükségük arra, hogy ragadjanak a pasikra. A csúnyák meg megragadnak minden alkalmat, hátha kellenek valakinek.
2013. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. válaszolónál a pont, a csúnya nők mindent bevetnek annak érdekében, hogy pasit szerezzenek. A csinosabbaknak meg maguktól potyognak a srácok... :)
2013. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy konzervatív vagyok és ez manapság ultra gáz, de nem érzem úgy, hogy nekem kellene felszednem a pasit...
2013. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha csúnya egy nő, ha nem, az a fennhéjázás, lenézés, beképzelt majom stílus ami belőled árad, előbb utóbb elüldözi majd a legtöbb csajt.


Amúgy meg, mindenki úgy próbálkozik, ahogy tud.


27/N

2013. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Osztom a többiek véleményét!!

És ezek az én véleményeim:


"Egyáltalán nem képviselek velük egy osztályt."


Sose értettem az ilyen maguktól elszállt embereket...Látom, te meg vagy áldva egoval, bőven...


"Akkor mégis mit gondolnak? Engem is le akarnak húzni az ő szintjükre?"


Miért? Nekik milyen szintjük van??? Lehet jobban járnál ha lecsúsznál a "csúnya szintre", talán nem lenne ekkora szád.


"A szép lányok jóval ritkábban jönnek oda, aminek nem értem a miértjét. "


Nem érted a miértjét? Olvasd el mit írtál ide és rájössz...én egy ilyen emberhez akkor sem mennék oda ha túl lennék 10 felesen és páros lábbal rugdalnának oda...


"Aki szép, miért hiszi azt, hogy neki nem kell lépni?"


Mert mondjuk Ők várják hogy kezdeményezz...?! Vagy te akkora adonisz vagy, hogy nálad fordítva megy?! A csajnak kell oda mennie hozzád?


"Mi ez a nagyképűség szép nők?"


És a kedvenc mondatom...:D Te vagy a nagyképű, drágám...;)

2013. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"én egy ilyen emberhez akkor sem mennék oda ha túl lennék 10 felesen és páros lábbal rugdalnának oda... "


Te különleges képességgel lehetsz felszerelve. Meg tudod mondani, hogy ki milyen, anélkül hogy megismernéd. :)


És igen, ők jöjjenek ide. Úgyis mindig a nők választanak, így egy kört megspórolunk.

2013. júl. 28. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

"Te különleges képességgel lehetsz felszerelve. Meg tudod mondani, hogy ki milyen, anélkül hogy megismernéd. :) "


Igen, szerencsémre általában megtudom mondani külső szemlélőként hogy milyen az illető. ;) A viselkedés (nem kell ahhoz beszélnem vele, elég látni), a mozdulatai, az öltözködése, testtartása, arc mimikája stb. elég sokat elárul az emberről. Őszintén mondom, 1 kezemen megtudom számolni, hogy hányszor csapott be ez a szuper "tehetségem"...de ezt komolyan mondom...!

2013. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!