Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most akkor pszichopata vagyok?

Most akkor pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


[link]


A fenti oldalon talalhato teszt "kriteriumai" kozul a "Feltételes szabadlábra helyezés visszavonása" és "Sok rövid házastársi kapcsolat", valamint "Büntetőjogi sokszínűség"-en kívül mind jellemző rám, van amelyik nagyon-nagyon.


Egyébként 19 éves férfi vagyok. Válaszokat előre is köszi.



2017. aug. 29. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy az. Nem neztel tul sok filmet? Menj inkabb ki egy kicsit a levegore, segiteni fog.
2017. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, te hozzám képest aranyos ember vagy, ne aggódj ilyesmi miatt.:)
2017. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 monen ***** válasza:

Inkább ezen gondolkozz el:

Szerinted te más vagy mint a többi ember és ezt nem veszik észre, mert hordasz valamiféle "normalitás álarcot", aminek segítségével elvegyülhetsz az emberek között?

Szerinted az emberek csupán gyenge elméjű kihasználható és felhasználható izék, akik annyira szellemileg visszamaradottak, hogy komolyan veszik a felelősség fogalmát?

Érzel empátiát, bűntudatot, szégyent és szeretetet?

Szerinted az intelligens, lelkiismeretes, erkölcsös, igazi szeretetre képes, spirituális és szerethető emberek valamiféle veszélyt jelentenek rád és emiatt el kell takarítani őket az útból?

Ha ezekre a kérdésekre magadnak igennel válaszolsz, akkor kezd el magadat nagy szigorral és következetességgel ránevelni mások alapvető jogainak és épségének tiszteletben tartására, mert egyébként néhány emberéletét bizonyosan meg fogod keseríteni.

2017. szept. 4. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!