Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Na szóval,16 éves vagyok, de...

Na szóval,16 éves vagyok, de még mindíg nem erősödött meg az arc szőrzetem. Tudom h genetika közre játszik. Valaki valami tanácsot tuf adni, vagy magyarázatot hogy hogyan is erősödhetne meg az arc szőrzetem?

Figyelt kérdés

#Arc-szőrzet.
2017. aug. 30. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább nem kell a borotválkozással kínlódnod. Bátyám 47 éves, neki sincs.
2017. aug. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stage81 válasza:

Örülj neki, hidd el vacak dolog borotválkozni... A csajok lehet még nem csípik, de pár év múlva - amikor majd már kezdeni is tudsz velük valamit - tetszeni fog nekik.

Szóval nyugi ;)

2017. aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy a kerdesre is valaszoljak: a vilagon semmit nem tudsz tenni.


Igazabol azt se ertem, hova sietsz: 16 evesen a nemi es testi eresed abszolute nem fejezodott be, 26 eves korodra akar ugy is nezhetsz ki mint egy gorilla, de lehet hogy 36 evesen sem lesz dus szorzeted. Kizarolag a genjeiden mulik, hogy melyik lesz, semmifele varazsbogyoval, kezelessel, vajakolassal nem tudod ezt befolyasolni.

2017. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, elhiszem h nehéz vele bánni!! :D engem ez akkor sem zavar!! Én ilyen típus vagyok, szeretnék arc szőrzetet :D minden máshol nagyon erős a szőrzetem! Egyedül arcra sehogysem akar megerősödni.Szerintem már kicsi sem vagyok annyira, és zavar h a legtöbb kortársamnak meg van.
2017. aug. 30. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem fogkefe bajszom van, führeres és szexy:3
2017. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Xddddd
2017. szept. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!