Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek beteges, amit...

Szerintetek beteges, amit csinálok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval,ha megpróbálok felszedni egy csajt,akkor fogyatékosnak adom ki magam(süketnéma/vak),azért,hogy vigyek bele egy kis játékot. Igazság szerint elég vonzó a külsőm,a nők többsége pedig nagyon hamar elcsábul,egyszerűen kell valami,hogy ne unatkozzak.


Nos,múltkor meséltem erről egy közeli ismerősömnek,ő pedig azt mondta,hogy gusztustalan vagyok és nem akar velem szóba állni.


Szerintetek igaza van?

Undorító amit csinálok?



2017. aug. 31. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nevetséges .

Nálam nem érez előnyt az ha valakinek valami testi , lelki szellemi fogyatékossága van

Szánalomból senkivel se fekszem le.

Mellesleg nagyon könnyen le tudsz bukni elég ha kicsit. Megfeletkezel magadról.

Na meg ha kiderül..

Nincs undorítóbb a hazugságnál

2017. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Elég gusztustalan dolog, miért? Mert csak a trófeákat gyűjtöd, és ráadásul hazudsz is.
2017. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

uh XDDDDDDDD


komoly vagy srác :D

2017. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Undorító másnak az érzéseivel játszani.
2017. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Wow, nem rossz módszer:3 Én olyat szoktam hogy addig egozok a csajnak sms,skype,messenger vagy hasonló chatelős alkalmazáson ameddig teljesen velem nem foglalkozik, aztán küldök neki képet magamról és elolvad:33
2017. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen gusztustalan alakok miatt a valódi vakoknak még nehezebb, mert aki beléd fut, az akkor hiszi el a következő srácnak, h tényleg vak, ha az tálcán nyújtja elé a szemprotézisét. Ritka selejt alak vagy...
2017. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!