Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unalmas az életem. Mit tegyek?

Zsanettkl kérdése:

Unalmas az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én csak egy 15 éves lány vagyok igen tudom hogy fiatal

De valahogy az életem most iszonyú unalmas

Nem rég estem át egy durva korszakon amit nagyon nehezen dolgoztam fel

De miután tultetem magam a dolgokon

Minden unalmasá vált nem történt semmmi

Egyszerűen nehéz elhinnem hogy élek egyátalál

Próbálok tenni azért hogy izgalmas legyen de sose sikerül


2017. szept. 3. 23:45
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom,hogy egy 15éves lánykának milyen durva korszakon kellett túlesnie,DE!nem kellene ilyen idősen pont az lenne a lényeg,hogy élvezd a pillanatot! Nem tudom miféle izgalomra vágysz,de meg lehet találni a nap bármely szakaszába,a napi rutin bármelyik pillanatában a gyönyört,ami érezteti,hogy élsz... Menj ki hajnalban az udvarra,várd meg míg lassan felkel a nap,ahogy az első sugarai a te arcodat melegítik. Sétáld be a várost,figyelj minden apró részletre,élvezd a látványt! Ismerkedj,barátkozz,ne stresszeld túl a dolgokat. Szervezz a barátnőiddel programokat,süssetek együtt valamit,menjetek kirándulni,te ismered a lehetőségeid,ahhoz mérten tervezd a mindennapjaid. Merj nagyot álmodni! Változtass! Amikor én voltam fiatalabb,rengeteget jártunk önkénteskedni állatmenhelyekre,sokat túráztunk,filmes estéket szerveztünk. Ahogy már mondtam,nem ennyi idősen kellene a mélypontot megélni...élvezd ki,amíg fiatal vagy! Nagyon gyorsan repül az idő...
2017. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,hogy egy 15 éves lánykának milyen durva korszakon kellett túlesnie"

Egy fiatalabb embert sokkal több inger és trauma érheti mint egy felnőttet. Pl suliban a megfelelési szándék

A kérdésedre a válasz egyszerű. Serdülsz. Ennyire egyszerű, nem érdekel semmi szindróma.

Nekem is ez volt a problémám ilyen idősen és nekem az segített, hogy megtaláltam a hobbimat. Azóta is minden nap űzöm kb 8 éve. A szomorú napjaimat felvidítja , a vidám napjaimat pedig még jobbá teszi :)

24/f

2017. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!