Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálom ezt, miért...

Miért csinálom ezt, miért nézem le őket, mikor amúgy semmi bajom velük? Komolyan, néha már utálom magam. =S

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy az ország egyik legjobb gimijébe járok, a mostani tanévben kezdtem. Ugye elég nehéz bejutni, a város egy része utálja is, mert állítólag a révaisok beképzeltek. Namármost lehet, hogy mert mindenki ezt hajtogatja, de azt vettem észre, hogy kezdem lenézni azokat, akik pl szakközépbe vagy ilyesmi suliba járnak. Hozzáteszem, egy tanárom rátett egy lapáttal, aki szerint mi vagyunk az überkirályok a többi suli meg azt se érdemli meg, hogy megcsókolja a földet a lábunk nyomán (pl. órán néha megjegyzést tesz az egyik szakközépre). Hogy tudnék leszokni erről, és miért csinálom ezt szerintetek? Segítsetek pls!
2010. máj. 26. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom,én annak idején egy hasonlóan jó gimibe jártam.a tanárok mind 50 év feletti banyák/vén szivarok voltak,akik ugyanezt hangoztatták,minden és minden órán.belém ez istennek hála nem rögzült meg,sosem néztem le a többi embert,legyen az bármilyen hülye is.

nah lényeg,hogy szerintem ezek a vén csontok mindenkit lenéztek,velem pedig extra bunkón viselkedtek,mert nem voltam a felső 10000 tagja...

tanároknak tényleg az iskola 'híréhez' valón jók voltak,de bunkók nagyon is....

nah és,hogy a kérdésedre is válaszoljak,nem tudom hogyan szokj le róla,ne hallgass a tanáraidra.

2010. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!