Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mért van az hogy...

Szerintetek mért van az hogy nem tudok sírni?

Figyelt kérdés
Gyerek korom eléggé szomorúan telt bizonyos események miatt és még néha most is ha olyan helyzetbe kerülök. Hogy nagyon szomorú is vagyok belül külsőleg nem látszik rajtam semmi.Még ha úgy mond érzem is hogy a sírás fojtogatja e lelkemet végül egyetlen könnycseppet sem tudok ejteni.Talán azért mert túlságosan is megérintet amiket átéltem és ezért ennyire zárkózott lettem .szerintem főként ezért de kíváncsi vagyok más mire gondol.
2017. szept. 21. 22:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem csak megerősítettek amik gyermekkorodban történtek veled, és most sokkal magasabban van a sírás küszöböd. Meg nem mindenki egyforma lelkületű. Valaki ha kis fájdalom éri is sír, Valaki meg ha nagy akkor sem, csak belül szenved.
2017. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy csajt, akinek ugyan ez van kb. Mondta, hogy egyszer csak elkapták az érzelmek és kis apróságon is sírva fakadt és nem azért, mert megjött neki.


Szerintem te inkább csak nem engeded el magad annyira, hogy kifakadj. Vagy csak ilyen ember vagy.

2017. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!