Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Chicken Force kérdése:

Miért van az, hogy ha valaki viccből beszól, akkor vagy valami gáz dolgot szólok vissza, vagy megsértődök?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan vegyem lazán a dolgokat és ne legyek ilyen sértődős?Erre nagyon szeretnék válaszokat kapni.
2017. szept. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de ne szólj vissza.
2017. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor elméjülten elkezdesz foglalkozni valamivel, akkor kevésbé fog érdekelni, hogy más mit gondol, mivel tudod, hogy így tudsz hozzájárulni az emberiség fejlődéséhez/megalapítani a jövőd


de amíg nincs semmi ami érdekel annyira, hogy jobban beleásd magad, addig minden szar ami a felszínen van, összezavar, idegesít, a kevésbé tudatos emberek szeretik a másikat piszkálni, mivel ez egy pillanatnyi felsőbbrendűségi érzést okoz náluk

2017. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hu, régen én is ilyen voltam:D Azért, mert zavarba jöttem, meg mert nem tudtam mit reagáljak. Aztán minél több ilyen szituba kerültem, annál jobban tudtam mit kell ilyenkor válaszolni. Meg ellestem másoktok a reakciókat. Utána már nekem is lazábban ment a reagálás.
2017. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!