Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért ilyen kegyetlenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ilyen kegyetlenek? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogyha egy lány elhagy egy fiút ok nélkül, és az a fiú elkezd könyörögni, hogy ne hagyja el, a lányt ez hidegen hagyja, nem érdekli. A lányok úgy gondolják, hogy a férfiaknak nincs lelkük, és csak a dugás miatt sírnak, hogy otthagyják őket, vagy miért ilyen kegyetlenek?

Nekem nem volna szívem levegőnek nézni egy lányt, aki könyörög nekem. (fiú vagyok)


2011. júl. 2. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarok hagyni valakit, akkor el akarom hagyni. Nem sokat módosít a dolgon, hogy könyörög.

Ha amúgy neadjisten ilyen vinnyogós módon kuncsorogna, meg abszolút szétzúzná bennem a férfias képéről alkotott hitem, és valóban nem nagyon érdekelne.

De ilyen még nem volt. Ha szakítottam valakivel, akkor megmondtam facetoface korrekt módon, és erre általában méltóságteljesen reagáltak.

20L

2011. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy a különbség az között, hogy szerinted ok nélkül szakít a lány a fiúval vagy a lány szerint ok nélkül. Én ha együtt lennék egy fiúval, de már nem szeretném úgy, mint régen, akkor megmondanám neki, hogy valami megváltozott, nem olyan már ez, mint régen és legyen vége. Ha pedig könyörgne?? Nézd, egy rossz kapcsolatba nem maradnék azért, hogy másnak jó legyen. Egyébként a másik félnek sem jó az, csak akkor úgy tűnik. Később a másik fél is rájön, hogy ha már nem szeretnek, akkor nincs értelme a kapcsolatnak.


Egyébként ok nélküli szakítás nincs.

16/L

2011. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te azt akarod, hogy valaki, aki már nem szeret, szánalomból, sajnálatból maradjon veled.
2011. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 napietus ***** válasza:
100%

inkább vele maradnál szánalomból? ez hosszú távon sokkal kegyetlenebb. a szerelmet nem lehet sem kizsarolni, sem kikönyörögni.


Benned meg férfi létedre legyen annyi tartás, hogy nem könyörögsz. eredménye nem lesz, csak kínos helyzetnek teszed ki magad.

2011. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Mert a lányok csak addig vesznek emberszámba, amíg nem találnak egy nálad jóképűbb pasit.
2011. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki elhagy valakit annak oka van.Pl az hogy már nem szereti és nem akar vele lenni vagy még 1000 más oka lehet.

Ha szakít veled valaki akkor sose könyörögj mert akkor még jobban inkább menekülni fog.Inkább adj neki időt vagy beszéld meg vele miért így döntött.De neked se lenne az jó ha azért jönne veled megint össze mert könyörögsz és akkor szánalomból lennétek együtt.Az nem hinném hogy jó kapcsolat lenne csak rosszabb.Inkább próbálj vele beszélni hogy mi volt ennek az oka.És ne könyörögj neki.

Hány éves vagy? és a lány?

2011. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Az első válaszadónak baromira igaza van abban, hogy ha egy fiú könyörög, akkor a nők már nem veszik férfiszámba.

Az meg, hogy miért kegyetlenek a lányok... Erre van egy teória. A nők évezredekig a férfiak elnyomásában éltek, a mai kor emancipálódott nője pedig megpróbálja kompenzálni az évezredek alatt belénk ivódott meglátást, miszerint a nő gyengébb, mint a férfi. Ez a kompenzáció néha túlzó. Ennyi.

2011. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 .Daniel. ***** válasza:
46%
Sajnos most egyet értek az oldalbordákkal. Ha egy nő szakít veled annak egy oka van: talált nálad valaki jobbat. Lehet magyarázni hogy ezer+1 oka van, lepereg. Mi vagy Te?? Férfi? Egy férfi nem könyörög egy nőnek de senkinek se! Nevess pert nem tudja az ostoba hogy mit veszített. Azzal hogy könyörögsz a nők nem fognak megsajnálni hogy "óó egy igazi férfi nekem könyörög". A nők máshogy működnek. De tény hogy néha kegyetlenek tudnak lenni. Ez a kompenzálós maszlag meg szerintem nem helyes. A nők ma is el lennének nyomva ha az utcákon csak tökös és céltudatos és domináns férfiak rohangálnának. Mint Spártában régen. :) Persze az elnyomást ne szó szerint értsétek.
2011. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
istenem...ha a lány szakított veled, lépj túl rajta ne siránkozz, ráadásul mit kéne csinálnia neki attól még hogy könyörögsz neki?! ha nem akar veled lenni, az az ő döntése, attól hogy könyörögsz csak leégeted magad, és plusz így még annyi kedve se lesz visszamenni hozzád mint egyébként....huhh ez ciki
2011. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Oldalborda... Édes Istenem...

Amúgy igaza van az elsőnek és a harmadiknak(?). Nem hiszem, hogy te kihűlt szerelemmel folytatnád a kapcsolatot, csak mert könyörög a csaj. Előbb-utóbb te is rájönnél, hogy ha csak szánalomból van veled a csaj, az már nem az igazi.

Egyébként döntsétek már el, hogy mi a jó! Ha egy nő nem önti szóba a gondolatait, az a baj ('a luvnyák mind hazugok'), ha meg őszinték akkor kegyetlenek, vagy mi?

2011. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!