Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelkiismeret furdalásom van,...

Lelkiismeret furdalásom van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Rendkívűl rosszkedvű voltam és felhivtam egyik barátomat, hogy elmondjam neki mi bánt, én falun lakok ő pedig városba, fogta magát és kibiciklizett hozzámig pedig győzködtem hogy nem kell. Elmondtam neki, hogy mi nyomta a lelkem aztán még itt ült és szóba jött az egyik ismerősünk akivel ő egészsen jóba van és nemrég vallott nekem szerelmet a srác ( akit elutasitottam). Azután elmondtam a barátomnak hogy nekem nem tetszik az fiú és nem is lesz esélye. Azután a barátom fogta magát és leakart smárolni én pedig mondtam neki hogy bocs, de ne. Azután megint megprobálta sikertelenül végül kb 20 perc mulva elment haza. Nem értem miért csinálta ezt, nem szoktam barátokkal csak ugy smárolni és amugy is jóba volt a csávóval akit elutasítottam, most bánt hogy miattam jött ki és elég mérges és szomorú (inkább flegma) volt amikor elment. Vélemények?
2017. okt. 6. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolta, majd jól meg... vigasztal, hát nem jött be. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!
2017. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben.. csak zavaró, hogy nem lehet már normális fiú barátod, mert mindegyik beakar probálkozni :/

(köszi a választ)

2017. okt. 7. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!