Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudja az ember...

Miért nem tudja az ember meghatarozni magarol h szép-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
sztem midnenki tudja magárol. elöszöris h magát milyennek látja másik meg más emberek véleményéböl. szal ha vki tetszik magának, sokan probálkoznak nála és mongyák h jol néz ki stb akk vann önbizalma is és szép
2010. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megtudja. De mindenkinek más a szép,és ez az önbizalomtól is függ.
2010. máj. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem igaz.

Én tudom magamról,hogy szép vagyok.

2010. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Én is.
2010. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

az ember miért nem néz tükörben ha veri a f@szát?


... jahhh .. bocs, nem szóltam.

2010. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Sztem csúnya vok de mások meg azt mondják h szép vagyok szal nem értem xD
2010. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
énis tudom magamról h szép vagyok
2010. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is tudom magamról, hogy szép vagyok, mások is igazolták már. A legjobb barátnőm viszont csak azt hiszi magáról, hogy szép. A legrosszabbak a mosatlan nyúlfogai... Ilyen "nyomik" szoktak udvarolni neki, de közülük elég sokan, szóval gondolom innen gondolja magát szépnek. Na mindegy, attól még nagyon szeretem. :)
2010. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én néha csúnya vagyok, néha szép.
2010. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha magabiztos vagy, és ezáltal azt sugárzod a többiek felé, hogy szép vagy és TUDOD magadról, hogy szép vagy, akkor az emberek is szepnek fognak látni (1. válaszoló). De ha azt hiteted el magaddal, hogy csúnya vagy, estébé, meghogy veled úgy sem történnek jó dolgok, akkor kevesebb eséllyel fognak jó dolgok történni. Minden fejben dől el. Olvassátok el a The Secret című könyvet, és csak jókat hallottam róla, meg már bővebben is olvastam a könyvről, és én is mindenképpen el fogom olvasni.


Nos, nem tudom, hogy az egyik válaszolót, aki azt írta, hogy szép, miért kellett lepontozni...O.o

Az embernek lehet egészséges önbizalma, és ez egy nagyon jó eset. A másik már kevésbé , mikor már beképzelt az illető.Ezt lehet, hogy nem lehet eldönteni9 a válaszából, de nem kell mindjárt lepontozni, amiért nem azt mondta, hogy ő igenis rondának hiszi magát.

2010. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!