Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudja az ember...

Miért nem tudja az ember meghatarozni magarol h szép-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként a kérdésre válaszolva, szerintem azért nem tudják meghatározni, mert nincsenek tisztában a saját értékeikkel, és a legtöbb esetben (ha önbizalomhiányban szenvednek) mindig valaki másra akarnak hasonlítani, aki véleményük szerint szebb. De nincs olyan hogy valaki szép, valaki meg csúnya!!!!!!na!

Mindenki gyönyörűszép! Mindenki egy tökéletes egységként lett megteremtve. amúgy is az, hogy miképp vélekedünk önmagunkról (jó közérzetet illetően) 69% ban csak tőlünk függ. Nemértem ...mindenki másra akar hasonlítani, amikor mindenki úgy szép ahogy van, és MEGISMÉTELHETETLEN! Nincs még1 ugyan olyan ember...


csak ennyit akartam:)

2010. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember szép. Egyrészt. Másrészt meg a szépség szubjektív, így lesz olyan, aki szépnek tart, és lesz, aki nem. Akár külső, akár belső szépségről beszélünk.
2010. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!