Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy maradsz higgadt mikor...

Hogy maradsz higgadt mikor legszivesebben toporzékolnál?

Figyelt kérdés

A "számolj el 10-ig",meg a "gondold át van e értelme kiakadni" nem működik,hamarabb kiakadok mint ezek eszembejutnának...

huszonéves lány


2010. máj. 29. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ha már nagyon ideges vagyok, és nem kéne kiakadnom, lehetőleg átmegyek egy másik helyiségbe, mondjuk a mosdóba, és lenyugszok, aztán témát váltok.

volt már rá példa, hogy úgy viharoztam ki a fürdőbe, mert kész voltam. ott lenyugodtam.:D

(vagy átgondolom, hogy lehetne ezt a helyzetet viccesen felfognom, hogy ne mérgelődjek rajta)

2010. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan fogom vissza magam, miután párszor sikerült emiatt hülyét csinálnom magamból :)


24/l

2010. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. :(

Odáig már eljutottam, hogy inkább nem szólok semmit.

De sajnos a fejemre van írva minden. A szemeim vérben forognak. :)

Ha megpróbálok hirtelen erre gondolni, milyen szép lehetek, (nehéz) akkor valamelyest segíthet.

2010. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

13:25

én is igy...:D


legszivesebben ütnék,csapnék (vagy meg is teszem)

2010. máj. 29. 13:28
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

én a számolósat úgy kombináltam, hogy nem csak úgy számoltam, hanem valamit számoltam. Szőnyegen a csíkokat, vagy ilyesmi.

Úgy kicsit jobb volt.

(és miután vége volt a botránynak tök jót röhögtem a számolós módszeren...:) )

Meg még annyit csináltam h megmagyaráztam magamnak h az egész az én hibám, én szúrtam el. Így nekem könnyebb volt (mondjuk tényleg én szúrtam el :( )

2010. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megy ez a 10-ig számolós dolog. :)

Kimegyek az udvarra, járok két kört, minimum. Vagy épp, a mosdóba, megmosakszok, és nagyjából rendbe jövök. Nagyjából legalábbis.

2010. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy...Sajnos engem iszonyúan nehéz felhúzni,szinte fát lehetne hasogatni a hátamon,szinte sosem szólok vissza semmiért,csak magamban gyűjtögetem a sérelmeket.Azután elég egy rossz pillanat,és minden feszültség kontrollálhatatlanul kitör belőlem,és olyankor Isten irgalmazz annak,aki a közelemben van!Valószínűleg még 20 év múlva sem felejti el,amiket olyankor mondok,meg a fejéhez vagdosok.Tudom,hogy ez szarvas hiba,csak sajnos én ilyen vagyok.
2010. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Nekem mindig ami a szívemen a számon mondás vált be. Persze kulturált keretek közt.

Sosem tudtam elszámolni 10-ig, és sajna gyerekeim mellett sem tudok..:-((

2010. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagy levegő be, aztán ki, be, ki, be, ki. És mondogatom magamnak, hogy "Nyugalom. Nyugi. Higgadtan." Ha érzem, hogy kitörök mindjárt, akkor valamire ráütök rohadt erősen. :S Fájdalmas, de nekem használ...
2010. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira hirtelen haragú vagyok h én azon csodálkozok h van olyan amikor elengedek 1 bántó megjegyzést a fülem mellett.Nagyon kitudok akadni csapkodok meg ilyenek viszont a párom nem tudja tolerálni h csapkodok pedig ő nagyon türelmes ember.De ha én csapkodok tudja h nagy a baj.Szal én is igyekszem lecsillapodni.Általában ha leakarok csillapodni neki állok takarítani:)
2010. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!