Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha 38 évesen még nem tudtam...

PetiOS kérdése:

Ha 38 évesen még nem tudtam elérni az életben semmit, nincs Családom, lakásom, autóm, akkor én nem vagyok életre való? 38Ffi

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 17:53
1 2
 1/11 MR.X. ***** válasza:
74%
Lehet más küldetést választott neked a "mindenható"! Vannak ilyen emberek. Ez nem szégyen, és nem életrevalótlanság! :)
2017. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok.De a közfelfogás mást mond.Semmi nem jön össze.Párkapcsolati téren végképp.Ennyire nem vagyok szimpatikus egyetlen olyan Nőnek sem aki tetszene?
2017. okt. 16. 18:03
 3/11 MR.X. ***** válasza:
100%
Saját példám: soha nem volt komolyabb kapcsolatom pár hónapnál, de ismertem egy nőt aki első látás óta nagyon meg akartam d***i. Az járt a fejemben, hogy nem érdekel kivel meg hánnyal fekszek majd le életemben, de ezt a nőt az életemben legalább 1x meg fogom csinálni. 8 évet vártam rá de összejött! És olyan jól sült el a dolog, hogy 2 éve együtt is vagyunk! ;) (És mindig azt gondoltam, hogy soha nem lesz esélyem nála, és nem mondanám magam egy jóképűnek sem!)
2017. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból nem lehet megmondani. Milyen sulikat végeztél, mit dolgoztál és hol, mik voltak az elmúlt 20 év történései?
2017. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha ennyi évesen semmid sincs , akkor nem csoda hogy a csajok is elkerülnek.

A csajoknál első az életre valóság, a lakás, az autó , a élhetés, anyagi biztonság, majd utána jön a szerelem.

Olyan csajt még nem találtak fel aki a férfit segiti anyagilag.

2017. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy mióta szabadultam,98ban ,csak a Negatív ivek értek.Szobafestő a szakmám.Építőipar.Az akkori Vállalkozó eláztatott teljesen.Elhintette hogy szerinte nagyon rossz munkaerő vagyok stb.Holott ez persze nem igaz.Lehet voltak helyzetek amit kihasznált.A lényeg hogy azóta nagyon nehéz itt a városban vállalkozónál elhelyezkednem stb.Ennyit a Munkahelyről.


Nők:Volt jópár jó évem.Ez a ciklus 2014-ben végetért.6 éves kapcsolattal egyetemben.Azóta semmi.Szószerint.Mintha nem léteznék.

2017. okt. 16. 19:43
 7/11 MR.X. ***** válasza:
Pedig sok nő bírja az ilyen "rosszfiúkat" !!! :D
2017. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Grrrr.😅 nem úgy!!Hanem Szakmunkásból!Elvégeztem!!!
2017. okt. 16. 20:06
 9/11 anonim válasza:
Ha sittes lennél még megértem de ez így tényleg fura helyzet. 😅
2017. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, mindenki megtalálja a párját, mindegy mit dolgozik, van-e autója, lakása.Csak a kb.hozzá azonos "szinten" élő lányok közt keresgéljen, tehát akinek nincs érettségije, ne akarjon diplomás lányt, egy 38 éves "fiú" ne akarjon 25 éves lányt, hanem korabelit, stb.

Azért nem minden lány olyan, hogy ha nincs a fiúnak kocsija, lakása, akkor már nem is kell.

Mi a férjemmel úgy kerültünk össze, neki szakmunkásképző, nekem érettségi volt, és gyakorlatilag ezen kívül semmink nem volt.De jobb volt így, mert mindent együtt teremtettünk meg, házat, kocsit. Ő nem tanult többet, én gyerekek mellett 2 diplomát szereztem, de most úgy alakult, ő végez magasabb szintű munkát nálam, és jóval többet keres.Volt fordítva is már, de sem az a helyzet, sem a mostani nem okoz kettőnk közt gondot.

Mikor megismertem, eszembe se jutott volna, otthagyom mert nincs semmije!

2017. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!