Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem vágyom párkapcsolatra,...

Ha nem vágyom párkapcsolatra, szerelemre, együttélésre egy lánnyal/nővel, boldog örömteli percekre, akkor elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Előélet : Tizenéves kor közepétől kezdve szűk 1 évtizeden át kudarc követetett kudarcot a nők terén. Megaláztak rengetegszer, kigúnyoltak, összetörtek, földbe döngöltek.


Ilyenkor szokták a nőket meggyűlölni a férfiak. Én viszont nem gyűlöletet érzek.


Én a nagy semmit érzem, nincs bennem vágy, igazából most jöttem rá hogy eddig se volt bennem őszinte vágy szerelemre, társra, csak próbáltam beilleszkedni a társadalomba és megfelelni a normáknak.


De az őszinte igazság az hogy én egyáltalán nem vágyom társra, egyszerűen teszem a hétköznapi dolgaimat, rohadt jókat maszturbálok mikor éppen sok bennem a nemi vágy (ezen kívül semmilyen vágy nincs bennem, ez is csak 100%ban testi dolog).


Nem érzem úgy hogy bármi is hiányozna az életemből.


Kívülről nézve ez elég betegnek tűnhet, zakkant lehetek agyilag?


F/26


2017. okt. 20. 05:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég ingerszegény élete lehet annak, aki szerint ez betegnek tűnik.
2017. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Ha neked így jó. :) Én tuti nem tennék rád megjegyzést emiatt.
2017. okt. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy cipőben járunk. Én is tele vagyok kudarccal a nők terén! De hohó a hiba nem az ön készülékében keresendő! Valamikor a szolgáltatónál van a hiba. Gondolkodj el ezen. Amúgy ha pótoltad a hiányt mással akkor nem hiányzik! Én pl rááltam az apple telefonok gyűjtésére és jobb. Jó drága van miért dolgozni.
2017. okt. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részben érthető - részben pedig lehet, hogy ez egy ilyen betegséget indított el benned.

Ezt egyrészt egy pszichológussal lehetne tisztázni.

Másrészt talán érdemes lenne elmenni egy hormonvizsgálatra is.

2017. okt. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!