Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen tulajdonságokkal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tulajdonságokkal van esélyem párkapcsolatra? Illetve nekem nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Először magamról:

- nagyon tudom szeretni a másikat, imádok ölelkezni, hűséges vagyok

-Nagyon ritkán iszom,cigizni nem cigizek

-fekete, hosszú hajam van 😂

- imádok nevetni, jó a humorérzékem(szerintem)

- nem vagyok beképzelt, egoista, önző, szeretek a barátommal kompromisszumot kötni

- nem vagyok annyira félénk,csak egy kicsit

- imádok sütni, főzni, takarítani

- szeretem a barátomat néha meglepni valamivel

- imádom a régi filmeket, meséket is

- imádok kirándulni

- imádom az állatokat

- imádok izgalmas dolgokban benne lenni

- imádok új dolgokat kipróbálni


Elvárásaim:

a barátom ne legyen alkesz, önző, bunkó, agresszív, legyen humorérzéke egy kicsit, szeressen, tiszteljen, becsüljön,ne hazudjon, ne csaljon meg,szeresse valamennyire az állatokat, és szeressen kirándulni néha :)

Szóval? :D 22/L


2017. ápr. 12. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert teljesen túlidealizálod magad és csak a jó tulajdonságaidról írtál.
2017. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Istenem, miért??

Miért kell listát készíteni és ideologizálni?

Mind1 mit gondolsz, kit szeretnél magad mellé. Ha találkozol valakivel, aki megfog, működik a kémia oda vissza, akkor ezek a dolgok olyan gyorsan kiesnek a fejedből, ahogy csak kell. Továbbá amiket leírtál, nem is nagy elvárások, nem arról van szó, hanem maga az, hogy tulajdonságokat nézel, mielőtt megismernéd magát az egyént. Párkapcsolaton belül változunk mindannyian, tolerálunk dolgokat és kompromisszumokat kötünk. Ha találkozol valakivel akiről hallod, hogy nem szeret pl kirándulni, rögtön esélyt sem adva neki ignorálod? Lehet veled pont megszeret és rendszeres programmá válik. Remélem érted mire akarok kilyukadni...pontos jével!

2017. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A rosszat elfelejtettem:D néha szükségem van magányra, pláne mikor ideges vagyok, és olyankor békét akarok, néha túlstresszelem magam, és néha ellustulok, és semmitse csinálok , és néha túlérzékeny vagyok.
2017. ápr. 12. 17:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van, főleg a kirándulás része szimpatikus, nekem a volt párom csak áruházakba szeretett kirándulni. :(

Meg aki az állatokat szereti, ott nem lehet gond.

2017. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Leszel a feleségem?
2017. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szívesen megismernélek egy kicsit jobban.
2017. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem jön be a hosszú, fekete haj, bocsi :)
2017. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
én is megismernélek -17cmről:)
2017. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Van, ha nem vagy nagyon válogatós külsőre.
2017. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Szinta a legtöbb nő mind ezt írja magáról, ez elég szokványos, elég sablon.


Igazából ezaz egész semmit sem ér. Az első benyomás lesz a fontos, az, hogy mi rejlik belül azt meg az ember el tudja dönteni , hogy szüksége van e arra, tetszik e az neki ami a másikban van, vagy nem.


De ha megszeretsz valakit, akkor nem nézed ezt, hidd el kedves kérdező, ezaz egész nem lesz ennyire lényeges ha az illetőbe beleszeretsz.

2017. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!