Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a nő, aki nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki nem szereti a virágot, érzelmileg sivár, és nem alkalmas párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nekem felfoghatatlan,hogy egy nő nem szereti a virágokat,vagy növényeket,agy állatokat,nem természetszerető.Egy sor kérdést vet fel ez,hogy akkor milyen lelkivilága lehet ? Mert ugye aki a virágot szereti,rossz ember nem lehet.
2017. jún. 7. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem hogy ezen múlik ki mennyire szerethető ember. :)
2017. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy mondás. Van olyan sorozatgyilkos, aki szereti a virágokat, csak éppen az embereket nem. Ismertem egy csajt, aki szerelőként dolgozott, nem szerette a virágokat, de jó ember volt. Ha neked ez fontos szempont, akkor olyat keress, aki szereti.
2017. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Engem hidegen hagynak a virágok, a vágott virág taszít, mert haldoklik, a cserepest meg én nyírom ki mindig, akármennyire is igyekszem. :D


Emellett a természettel is csak csínján bánok, mert nagyon durván iszonyodom a pókoktól és bogaraktól (pont tegnap jutott be egy dög a lakásba, párom meg nem volt otthon, úgyhogy mivel kiszorultam a konyhába, a konyhaszekrény polcát szedtem ki és dobtam rá szerencsétlenre, hogy ne kelljen közel mennem :D).


Ettől függetlenül az emlős állatokat szeretem, van is kutyám, akit imádok.


Szóval összességében nem mondható el, hogy hű de nagyon szeretném a természetet, de ettől még nem érzem magam sivárnak.

2017. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A virágot speciel én se szeretem, a vágott az szinte egyenesen zavar. Akkor már inkább cserepes, bár azok meg kényeskedők :D A szobámba inkább fás szárúak vannak, vagy futók a polcokon.

Egyébként a természetet, az állatokat szeretem, igaz lakásban nem tartanék, de ettől még egyáltalán nem mondanám magam (vagy bárkit aki hasonlóan gondolkodik) sivárnak.

2017. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

>Mert ugye aki a virágot szereti,rossz ember nem lehet.


Ez egyrészt valós jelentés nélküli közhely, másrészt ha igaznak vesszük, akkor is rosszul következtetsz belőle. Ez a kijelentés nem árul el semmit azokról, akik nem szeretik a virágot. Csak azt mondja, hogy aki szereti a virágot, az nem rossz ember. Az, aki nem szereti a virágot, lehet jó és lehet rossz. De nem kell idáig menni, alapból remélem, hogy nem egy semmitmondó közhely alapján ítélsz meg bárkit...


És amúgy miért vonsz le ilyen messzemenő következtetéseket abból, hogy valaki nem szereti a természetet/virágokat/állatokat? Aki nem szereti a virágot, annak általában nem a virággal van a baja, hanem a gesztusokkal, viselkedésformákkal, hagyományokkal, szerepekkel, amielyek a virágajándékozás/virággondozás kísérik.

Állatok dettó. Nem lehet (nem érdemes) egyetlen hiányosan definiált tulajdonság alapján következtetni egy másik, szintén hiányosan és rosszul definiált tulajdonságra ("lelkivilág").


Szóval szerintem nem igazán érted pontosan, hogy miről beszélsz vagy mit akarsz kifejezni, de ha értenéd is, akkor is tévednél :D

2017. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem fogok általánosítani, de nálam valahogy mindig bejött. Ha randira vittem virágot (nem feltétlenül elsőre), akkor csak és kizárólag olyan lányokkal lett több a dologból, akik nagyon örültek neki. Akik húzták a szájukat, hogy "ó bszki most cipelhetem" -> gondolom ezt gondolták, vagy annyit mondtak, hogy "hát, köszi", azokkal valamiért mindig megrekedt a dolog. Nem mondom azt, hogy van összefüggés, de az általam megismert, kedves, aranyos lányok mindig örültek ha kaptak egy szép virágot tőlem. 23/F
2017. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én egy érzelmileg sivár, párkapcsolatra alkalmatlan ember vagyok, jó tudni. Meg is kérdezem este a férjem, miért kínozza velem magát már 7. éve :D


A természetet imádom egyébként, szinte minden hétvégén túrázok, az állatokat és szabadon élő növényeket is nagyon szeretem (még a cserepes is belefér), de ha valaki vágott virágot hozna nekem az nagy piros pont, utálok virágot kapni, semmi értelme szerintem kinyírni egy növényt azért, hogy pár nap alatt elrohadjon egy vázában. Kinek mi.

2017. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem látok összefüggést. Én sem vagyok oda a virágokért, nem nagyon izgatnak. Viszont ha valaki ajándékba hoz, nagyon örülök neki, főként a gesztus miatt. Az állatokat viszont imádom.
2017. jún. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

még egy ostoba kérdés!

én sem bírom az állatokat, mert anno megtámadtak és fóbiám van.

csomó oka lehet, h. ha nem kedveli, butaság ez alapján ilyen messzemenő következtetéseket levonni, a te szegénységi bizonyítványodat és gyatra emberismeretedet, ami sztereotípiákra épül, igazolja.

imádom a krimiket, a jó kis gyilkosságokat.

na ebből, mire következtetsz?

hogy az ölés a hobbim??

2017. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyedül a fehér rózsát és a havasi gyopárt szeretem a kaktuszon felül,mégis tudok érezni.
2017. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!