Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj? Mit kéne tennem?

Mi a baj? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy érzem, hogy nem érek semmit és felesleges vagyok mindenki számára. Mostanában többször is előfordult, hogy csakúgy sírtam, miután hazajöttem, annyira rossz napom volt. Egyszerűen úgy érzem nincs egyetlen ember sem az osztályban aki megértene, és akire számíthatnék. Nem akar velem senki sem beszélgetni, mindig én megyek oda máshoz. De közben sulin kívül vannak barátaim. Mi a baj velem? Mit kéne tennem?

2017. ápr. 25. 19:26
 1/3 Pocok Anya válasza:
Ne érezd így. A családodnak és a sulin kívüli barátaidnak sokat jelentesz. Ismerős ez az érzés és én régebben ezt elviseltem 5 éven át, csak még aláztak is rendesen mellé. Felnőtt fejjel azt tudom tanácsolni, hogy azzal törődj, akiknek fontos vagy és akik neked is nagy mértékben számítanak. Ha le akarod magad kötni, mert unatkozol, akkor olvass egy könyvet a szünetekben. Így elkerülheted a magányt, ha az a könyv leköt téged. Lesz némi érdeklődés.. Mit olvasol? Miről szól? Jó-e a könyv.. de ennyiben ki is merül majd. Ne akard felesleges emberekre pocsékolni az időd. A figyelmet, a törődést és a szeretetet nem lehet kényszeríteni, sem kiharcolni. Valakit valami vagy valaki vagy érdekel vagy nem. Becsüld meg az életed, mert sokan nem élhetnek, pedig akartak. Örülj, hogy egészséges vagy, mert ez egy kincs. Ne felejtsd el azt sem, hogy minden ember egy csoda. :)
2017. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg van baj veled.


De szerencsére csak annyi, hogy az gondolod, hogy valami baj lehet veled.


Viszont ha továbbra is ezt gondolod, akkor még ki is alakulat valami baj, úgyhogy csak hagyd abba egyszerűen.


Jani

2017. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha nem érzed ott jól magad, ahol vagy, akkor válts iskolát ha van rá lehetőség. Nekem is van egy ilyen osztálytársam, mondjuk ő idegesítő... De látom rajta, hogy néha nagyon rosszul érzi magát.
2017. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!