Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetnek az álmaimnak valami...

Lehetnek az álmaimnak valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Az első álmom az az volt, hogy a családdal mentünk autóval és hirtelen belénk jöttek és meghaltak és hirtelen arra keltem fel, hogy potyognak a könnyeim.A másik álom is hasonló, de ott a a testvérem halt meg és ugyan úgy keltem fel.Pont a mai nap azt álmodtam, hogy találkozok egy lánnyal aki a barátnőm volt(nem volt ismerős az arca) és nem emlékezett semmire az életéből és segítettem neki vissza téríteni az emlékeit.Az utolsó álmomban pedig, valószínüleg azzal a bizonyos lánnyal randiztam. Ezek az álmok jelentenek valamit?A válaszokat előre is köszönöm.

2017. okt. 26. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ezt elég nehéz kideríteni.

Az álmoskönyvek nudlit nem érnek: pszichológus kell hozzá és sok idő.

2017. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első jól mondja, hogy az agyad éjszaka próbál meg feldolgozni valami olyan dolgot, ami vagy elszakadással jár, vagy régebbi elszakadást dolgoz fel, de egy lelki blokk miatt az elméd nem hagyja, hogy tudatosuljon. Egy pszichológus biztosan tud segíteni. Kitartás!
2017. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszonat, de azt elfelejtettem oda írni, hogy az első 3 álom nyáron volt
2017. okt. 27. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Az álmok 2 csoportra bonthatók a tudatalattiban.


1. Félelmek.

2. Vágyak.


Ahogy Freund mondta az álom a tudatalattiba vezető királyi út.

2017. okt. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első álom. Volt a családnak egy összezörrenése, vitája valakikkel. És félsz hogy magatokra maradtok. Elfordulnak tőletek. A második álomban, a testvéred távolodik el tőled, a családodtól valami miatt.

(mai nap) Találkoztál, vagy szeretnél találkozni egy lánnyal, aki életunt, depressziós és visszahoztad(hatod) az életkedvét. Utolsó: Új kapcsolatra vágysz, szeretnél valakit boldoggá tenni. Szeretnéd, ha valaki értékelne.

2017. okt. 29. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat nagyon hasznosnak bizonyul.
2017. okt. 29. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!