Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom megmondani, hogy mi...

Nem tudom megmondani, hogy mi valóság és mi nem. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Többször is rám tör napközben a hirtelen érzés, hogy "várjunk csak... ez most a valóság?Vagy még mindig alszok és ez egy álom?" A gondolataim ilyenkor teljesen összekuszálódnak és egy szót se értek belőlük. Mint mikor a rádió zúg.A fejem hasogatni kezd, s mintha egy méhkas lenne az agyam helyén. Azon is gondolkodtam, hogy kipróbálom,ez tényleg a valóság-e;hogyha leugrok a negyedikről és nem halok meg, akkor ezt csak képzelem. De ezután észbe kapok:"ezt tényleg én gondoltam?" Nagyon ijesztő és nem tudom, mit tudnék csinálni. Már 2 éve ez megy, de nem mertem szólni senkinek.Lehet tenni ez ellen valamit?

2017. nov. 1. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éve? Mi volt akkor?
2017. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Két éve... Akkor hunyt el az apám. De nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne a problémához.
2017. nov. 1. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
El kéne menned neurológushoz, magyarul ideggyógyászhoz.
2017. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet, hogy van köze hozzá. Nem ártana egy pszichológust felkeresni. Amúgy elvileg álmodban nem tudsz olvasni és az ujjaidból is mindig több van. Próbálj erre támaszkodni, ha úgy érzed, hogy álmodsz! A 4. emeletet pedig hagyd békében :)
2017. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lófa5z kell ide, nem orvos. Sima dehidratáltságról van szó, lefogadom.
2017. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Nekem a vashiány és az éjszakai munka okozott hasonlóakat. Érdemes lenne megnézetned magad egy orvossal, lehet hogy neurológiára is továbbküld.

Amúgy én simán olvasok, számolok álmomban.

2017. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első körben szerintem érdemes lenne egy orvosi kivizsgálásra (vérvétel,vizelet) elmenned.Esetleg neurológushoz,az is jó ötlet. Ha ezek a vizsgálatok nem derítenek fényt a gondodra, egy pszichiátert vagy klinikai szakpszichológust javaslok.
2017. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!