Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy van az, hogy én megbuktam...

Hogy van az, hogy én megbuktam a vizsgámon, míg a nálam sokkal rosszabb tanulók átmentek?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy kitűnő vagyok, de azért mindig jó jegyeim voltak (3-4-5-ös) Én megbuktam a vizsgán, pótra kell majd mennem. A nálam sokkal butábbak, rosszabb tanulók meg átmentek, akik kb azt sem tudják miket tanultunk...

Most ez azt jelenti ők okosabbak nálam? :/


2010. máj. 30. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, felsőfokú nyelvvizsga mellett 82%-os közép angol érettségit írtam. Az átlagos tanulók, akiknek még középfokújuk sincs 90 felett :D
2010. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
dettó mint az első:D
2010. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem volt szerencséd
2010. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a vizsgán a tételek húzása sokszor szerencse kérdése is..Elképzelhető,hogy aki nálad rosszabbul tanult annak a vizsgán piszok mákja volt,és ezért sikerült neki...
2010. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Na hát ez az..."Hülyének van szerencséje" ?


Aztán megkapom majd ha találkozom velük, hogy "Úristen, te hogy bukhattál meg?" meg majd elkönyvelik magukban, hogy ők jobbak mint én. Grrr nem tudom mit mondjak nekik. Kb elsüllyedek szégyenemben, ők meg majd felvágnak...

2010. máj. 30. 22:16
 6/18 anonim ***** válasza:
nyelvvizsga?
2010. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Írásbeli volt még csak, a szóbeli most jön.

Igaz, hogy nekem nem volt szerencsém, mert olyan feladatok voltak amiket nem néztem át, ők meg tudtak egymásról lesni + puskázni. Csak tényleg ez a rossz, hogy ők jobbak voltak mint én. :(

2010. máj. 30. 22:18
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem nyelvvizsga, hanem OKJ-s vizsga. Újfajta modulrendszerű, szóval elég nehéz...
2010. máj. 30. 22:19
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha puskáztak, akkor nem voltak jobbak nálad...ezt nekik is elmondhatod nyugodtan, ha piszkálnak.
2010. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy ki mit mondt, az a lényeg, hogy TE nem fordítottál alég időt a tanulásra és a részletek bemagolására. Emiatt senki mást nem okolhatsz, csak amagadat!


ezt úgy mondom, hogy az előbb buktam 2 vizsgát, mehetek UVra belőlük....

2010. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!