Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miért van, miért csinálhato...

Ez miért van, miért csinálhatom ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom, hogy ezt miért csinálom, de minden ember másik oldalamat ismeri. Vannak barátaim akik a vicces, laza oldalamat ismerik. Van egy barátnőm aki a lányosabb oldalamat. És van például az unokatesóm aki a kocka/gamer oldalamat. És ha mondjuk két barátnőm is velem van akik más-más oldalamat ismerik nem tudom, hogy hogyan kéne viselkednem. Pedig nem vagyok szorongós sem zárkózott általában kimondom amit gondolok. Mit gondoltok erről? Miért van ez?

14/l



2017. nov. 17. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden ember viselkedése attól függ, hogy milyen környezetben van. Teljesen normális ez így.

Triviális szintre lebontva egy üzletember is másképp viselkedik a főnökével egy konferencián, a családjával, a saját szüleivel, vagy a barátai körében. Ez általános emberi tulajdonság. Mindig azok a tulajdonságaink, viselkedéseink dominálnak, ami az adott szituációba való.

Egy inspiráló társaságban te is pörgős és motivált leszel, míg egy depressziós közösségben hamar rád is áttapad a nyomor(illetve kihozza belőled a társaság) .

2017. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2017. nov. 19. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!