Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16/F. Ha minden péntek-szombat...

16/F. Ha minden péntek-szombat részegre iszom magam, mi lesz velem? Mennyi ideig csinálhatom ezt büntetlenül?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után már nemcsak péntek-szombat iszod magad részegre,hanem a hét többi napján is...amúgy egyéni-alkati kérdés,kinél mikor jelentkezik májnagyobbodás,vagy egyéb alkohol miatti problémák.
2009. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%
Semmi! Jól telik a hétvégéd!
2009. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semeddig, de egyéni tűrőképesség függvényében akár évek is kellenek addig, amíg orvoshoz kerülsz (ha előtte nem kell detoxba vinni). Ebben az a szép, hogy sose tudod meg, hogy mennyire verte szét az agyadat és a májadat, mert nincs viszonyítási alap. Nagyon fiatal vagy, így jó a tűrőképességed, de sokkal nagyobb a kár is, amit okoz.


Álszent dolog lenne azt mondani, hogy egyáltalán ne igyál, de ha lehet, akkor havonta csak egyszer rúgj be, és közben fogyassz kevés alkoholt, így lehetőséget adsz a szervezetednek regenerálódni

2009. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj mértéket tartani. Nem kell berúgni, elég csak iszogatni. Legalább az esetek 90 százalékában kéne, hoyg ez sikerüljön. Emésztőrendszeri betegséget is kaphatsz, főleg, ha rendszeresen szar minőségű piát iszol, pl. tablettás bor, kommersz tömény, stb....
2009. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen tarts mértéket, igaz én kinőttem de sajnos van olyan ismerősöm aki még most se. Igaz nem vagyunk azért olyan öregek de nem bírja letenni. 22/L
2009. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így kezdődik el sok alkoholista "karrierje".

Csak nincs konkrét átmenet .. fiatalon elkezdi...aztán kialakul évek alatt. Légy észnél,"tudd" hogy mennyi a határ,mert lecsúszol a lejtőn előbb utóbb és az alkohol fogságába kerülsz.

2009. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 évesen nyaranta majdnem minden este részegre ittam magam. Mostanra meg már ( 23 éves vagyok), max 2 pohár bort iszom,havonta egyszer-kétszer. Részeg pedig évek óta nem voltam. Persze kezdődhet így is az alkoholisták karrierje, de ez nem törvényszerű, tanuld meg a határaid, később ,ha normális életed lesz úgysem nagyon fogod majd átlépkedni azt.
2009. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!