Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs celom. Hogy találhatnék...

Nincs celom. Hogy találhatnék valamit?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Tavalyi évben is ugyanez volt a problémám, de aztán lett egy baratom (pont a kiszemeltem) es nagyon boldog voltam. 3 hónapja szakított velem es azóta visszatértem a régi ‘depresszioba’ (direkt tettem idézőjelbe, mert nem vagyok depressziós inkabb csak motivalatlan). Az életben nincs celom, tanulok egyetemen de nem érdeke a szak, csak azert vagyok itt mert ide vettek fel, de nem is lenne mas szak ami jobban érdekelne. Egyedül elek, tehát kb suli-haza ebből áll egy napom. Van pár baratom, de nem igazán értenek meg, elég mas világ vagyok. Engem jobban erdekelnek a lányosabb dolgok (lanyos filmek, sorozatok, smink, ruha, lakberendezés stb) míg oket mas jobban érdekeli. Mindenki azt mondja, hogyha lenne celom jobb lenne a helyzet. Családommal jol erzem magam, de csak hetvegente tudom hazautazni. Hogy találjak valami célt az életben? Hogy érezzem jol magam? Teljesen be vagyok gubozva, haza-suli-család ez megy, bulizni kedvem sincs nagyon. Valami tipp hogy labaljak ki ebből?

20/L



2017. nov. 20. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg válaszolni az alábbi kérdésekre:


1. Milyen vonatkozásban lehetne a világ jobb hely velem, mint nélkülem?

2. Kik szorulnának rá leginkább arra, hogy éppen én segítsek nekik?

3. Milyen rejtett tehetségem van, ami kibontakozhatna, ha kezdenék vele valamit?

4. Hol és milyen szerepben szeretném magam látni 10 év múlva?

2017. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megprobalok :D

1. Talán azert jobb a világnak azzal hogy en vagyok, hogy szeretek másokon segíteni.

2. Erre viszont nem igazán tudok válaszolni, ahol es akinek tudok ott segítek. Nyilván vannak akik jobban rászorulnak, de felelt például nem tudnék adni egy hajléktalannak sajnos.

3.

2017. nov. 21. 15:56
 3/6 A kérdező kommentje:

Veletlenul elküldtem, szoval

3. Szeretek es tudok is elég jol irni, régebben irtam rövidebb regényeket, jo fantáziám is van hozza, de mostanában nincs hozza kedvem.

4. Egy szerető feleségként látom magam aki boldog a csaladjaval, sikeres a munkájában.

2017. nov. 21. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
De milyen munkában?
2017. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amit tanulok most az egyetemen. Kozgazdasznak tanulok es HR-es leszek :)
2017. nov. 21. 16:36
 6/6 anonim válasza:
Hogy alakult az életed azóta?
2019. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!