Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs kedvem semmihez?

Miért nincs kedvem semmihez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hétben. Előtte mindog aktív voltam, mozogtam, tanultam meg minden, most meg csak ülök és nézek magam elé, pont, amikor egy csomó mindent kéne csinálnom. ( pl most is csak panszkodok ahelyett tanulnék holnapra amikor bioszból fogok felelni évégi ötösért... de hiábafogom a füzetet, csak olvasgatni tudom, egy szó nem marad meg belőle...)
2010. máj. 31. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok felesleges gondolat...pár órára húzd ki a dugót a falból. Relaxálj vagy meditálj, az segít!
2010. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

xDDD


Én igy voltam ezzel szinte egész évben és még most is egy kicsit igy vagyok, de már kezdek kilábalni belőle


Hát én tudom, hogy mi történt velem, de mi történt veled ? Nem csalódtál valakiben, esetleg megszakadtak bizonyos kapcsolataid, szekáltak az évfolyamtársak, valami kudarc ért vagy ilyesmi ? Mindennek van valami oka az tuti


Ha már tudod az okot az már félnyeresség, a megoldás egyébként októl függő, tehát előszőr ezt kéne kideritened

2010. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez van mi bioszból írunk egész éves év végit ami nagyon fontos, de már kipukkadtam. Kis-érettségiztem irodalomból, nyelvtanból, töriből, matekból, és mindig csak az lebegett a szemem előtt, hogy már csak a kis-érettségiket kell kibírnom, túlélnem és többet már nem kell tanulni...hát a nagy f*szt!

Elkezdtem ősz után újra futni nagy ambíciókkal a hátam mögött(mert am szeretek meg minden), de valahogy nincs hozzá kedvem csak halogatom meg minden.

De a nyári szünet az teljesen más lesz fogok rendszeresen futni, mert az egyik volt osztálytársam hívott és így nem kell majd egyedül...

Szerintem az lehet az egyik ok, hogy már érzed a nyarat és mivel az egész évet így-úgy áttanultad most már nincs hozzá erőd, velem is ez van. Én azt mondom egyszer olvasd át a bioszt és szard le ha négyes leszel év végén akkor négyes leszel. Lesz majd nagyobb gondod is később, főleg ha nem érdekel a biosz és ( engem nem érdekel és nem is fogom tanulni)nem avval fogsz tovább tanulni vagy ilyesmi akkor ne fordíts rá olyan sok energiát csak azért, hogy meglegyen az 5-ös később az az idő megtakarítás jól fog jönni mondjuk más tantárgyaknál ami a Te szempontodból sokkal fontosabb. Egy kicsit eltértem a kérdés tárgyától:P.

16/F

2010. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!