Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok erröl a komboról...

Mit gondoltok erröl a komboról? : Asszex, zseni, hiperaktív, depressziós? Hogyha valaki ez mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogyha valaki az akkor mit gondoltok róla

2017. nov. 20. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy nyomorult szegény..
2017. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Azt, hogy ha zseni lenne, akkor megoldotta volna a problémáit amik miatt depressziós, illetve a depresszió meg a hiperaktivitás kb kizárja egymást.

Ha meg nem elemzem ki a dolgot, akkor csak annyit mondok, hogy sajnálom szegényt.

2017. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is ez volt az első gondolatom: szegény...

és még magyarul se tud jól.

2017. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
(nem magamról beszéltem) csak kiváncsi voltam milyen okosak az emberek és tudnak erre jól válaszolni vagy csak hülyeséget. 13 évesen jobban tudok erről dolgokat mint az eddigi válaszadók ! Ha tudnátok milyen hülyeséget írtatok:D
2017. nov. 23. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy neked egy kicsit több információd van róla? Meg persze a saját véleményed még jó, hogy jobban tetszik neked, mint a másé...
2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 FalledAngel válasza:
52%

Én ismerek ilyen embert, aki igazi zseni, hiperaktív és depressziós, szex csak azért nincs mert túl magasak emiatt az elvárásai.

Ezt a kombót az hozza össze alapvetően, hogy túl intelligens és ezért jobban átlátja a társadalmat, az embereket, a viselkedésüket. Úgy tudnám ezt leírni, hogy felülről látja a világot objektíven, mert minden döntését logikára építi.

A depresszió és hiperaktív együtt jár, hogy mivel túl intelligens és mivel felülről képes látni a világot, ezért ha valami nem felel meg az elvárásainak hosszabb távon, akkor megpróbálja lekötni az agyát valamivel, hogy ne a világ/emberek alkalmatlanságával legyen elfoglalva.

Ezért lesz hiperaktív, mert az agyának állandóan foglalkoznia kell valamivel, hogy lekösse magát, és ha nincs mivel lekösse magát, akkor meg depresszióba esik, mert nem látja a saját jövőjét, mert a világ nem felel meg az elvárásainak.

2017. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!