Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagyok!? :o

Depressziós vagyok!? :o

Figyelt kérdés
Mostanság nagyon negatívan gondolkozom pl.: nem találom az élet értelmét, hisz az emberek csak dolgoznak és idegeskednek szerintem.. és nem igazán szeretek emberekkel lenni.. de félreértés ne essék öngyi nem akartam/ akarok.. és annyira nem szeretek iskolába menni..12/F

2017. márc. 30. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Te egy újabb példa vagy a magyar oktatás csődjére.
2017. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van, mert este 10 órakor még fent vagy. Nincs anyád vagy apád, hogy ágyba parancsoljon? Akkor nem gondolkoznál hülyeségeken.
2017. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem te gyanús vagy. Nem kamu kérdés ez? Sok ilyet láttam már, de én néztem a helyesírásodat is,, Nem szépírásodat is, nem tudlak hova tenni. Provokációnak szántad? Nem lovaglom meg, szerintem más sem, inkáb olvas egy könyvet akárki is vagy.
2017. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Miért provokálnék ezzel bárkit? Meg miért lenne kamu a kérdés!? :o nem értem..
2017. márc. 31. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz szabadidődben? Sokat olvasol? Barátkozol - Sok barátod van? Tök okosnak tűnsz amúgy - A helyesírásodat figyeltem pont. Én is tanulst gyerek voltam, de te jól írsz helyesen.
2017. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én nem 12 vagyok, hanem 22, pedig barátkoznék veled. Tök jó lenne. Fenébe.
2017. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem szeretek barátkozni... bár az osztályomban nem is lenne lehetőségem hisz mindenki gyökér... de azért elvagyok velük.. ja és hidd el van veled egykorú normális ember... :)
2017. márc. 31. 21:59
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja és igen szoktam olvasni.. leginkább történelmi dolgokról.. pl: Csernobil.. stb..
2017. márc. 31. 22:00
 9/23 anonim ***** válasza:
De miért érdekel téged Csernobil? Érdekeltek téged valaha például a dinoszauruszok?
2017. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Régebben érdekeltek.. de láttam egy dokumentum filmet Csernobilről, és hát rákerestem, és nagyon megtetszett ez- ez a.. hely..
2017. márc. 31. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!