Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 30 évesen gáz számítógépes...

30 évesen gáz számítógépes játékokkal játszani?

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 18:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Légyszíves nemet és kort írjatok a vélemény mellé.
2017. nov. 21. 18:20
 2/15 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, azzal töltsd az életed amit szeretsz csinálni mert ezt kevés ember teheti meg. 15/f
2017. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, ha nem csak az tölti ki teljesen a szabadidődet.
2017. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Attól függ, mennyit. Én is játszom, de ez max. napi negyedóra-félóra, ha event van, akkor többször is belépek.

34N

2017. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Apám 52 éves, sokszor játszik a gépén hétvégénte (normal keretek közt)

Sztem nem gáz, hanem inkább jo pofa :D

2017. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki azzal tölti a szabad idejét, amivel akarja. Én 36 vagyok, de szoktam játszani néha háborús,vagy akció játékokkal, néha autóssal.
2017. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, csak azért ne az töltse ki az egész életed. Szóval ne legyél függő.

Velem volt, hogy pl 15-16 évesen(vagy nem tudom mennyi voltam) ráfüggtem nyáron ( augusztusba) egy játékra, metin2-re, és egész nap azzal játszottam és azért tök hamar elment a nyár. :D... tényelg reggel felkeltem és estig nyomtam, kb 3 héten át


Amúgy néha én is játszok, sőt én pl minecraft-ozni szoktam (igaz mostanában nem) :'D

ja és 22 éves egyetemista lány vagyok :D


Lényeg, hogy ne egész nap játssz, ne legyél függő! Szóval mértékkel.


Persze ha kapcsolatban vagy és a párod zavarja, akkor beszéld meg vele, állapodjatok meg, ha neki ez talán probléma lenne.

2017. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én 69 éves múltam még dolgozom és a szabadidőm nagy részét stratégiai túlélő és kalandjátékokkal töltöm 😂
2017. dec. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kreatív szórakozásnak érzem, ahol az ötleteimet, az elképzeléseimet kipróbálhatom, főleg a stratégiai játékokat kedvelem. Viszont mondják, hogy ennyi idősen már infantilis játszanom. Valahol lehet ebben valami, viszont én jól érzem magam így.
2017. dec. 2. 13:09
 10/15 Skul Stars válasza:

Mi lenne az gáz?

Jobb mint a Yugioh kártyázás.

https://www.youtube.com/channel/UCDUrKfGcXuEO21kbNGJbf8A

2018. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!