Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legyél boldog! Te menő vagy?

Legyél boldog! Te menő vagy?

Figyelt kérdés

Nem érdekel senki, nem érdekel ha leszolják a külsőmet, nem érdekelnek a legjobb barátnőim (kétszínűek)(tudom, most én is kibeszéltem őket, de hogy hányszor tették ők meg ezt velem...) nem érdekel hogy nem vagyok gazdag. A ház ahol élek omladozik. Nem vár otthon meleg kaja mire hazaérek. Nem vagyok a tanárok kedvence.

Viszont menő vagyok. Miért?

Mert aki boldog az menő!

Legyetek menők! És örüljetek az élet apró örömeinek, örüljetek annak hogy egy meleg otthonban ébredhettek, hogy van családotok. És ne siránkozzatok azért mert ×y elhagyott, majd jön egy xy2.0 aki sokkal jobb lesz mint az előző.

Becsüljétek meg amitek van! És bánjatok szépen mindenkivel.

És örüljetek hogy ide születtetek és nem egy háborús övezetbe.


12/l



2017. nov. 26. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

És most akkor mi van? Megoldottad az élet nagy problémáját?


Meghalt az anyám, majd jön az anyám kettő? Tök jó, kösz, bammeg.


Tizenkét évesen ne oszd már az észt, mert még azt sem tudod, mire való a luk a lábaid között. Menj vissza barbizni, de csak ha kész van a házifeladatod.

2017. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Teljes mértékben egyetértek ;)

További szép napot mindenkinek!

2017. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

14:22-első válaszoló

Nem, nem oldottam meg az élet problémáit.

Ha édesanyád elhunyt őszinte részvétem és sok erőt a továbbiakban.

Elnézést, valóban nem gondoltam át a mondandómat és ott a szerelmekre céloztam.

Tudom mire való a "luk" a lábam között, de véleményem szerint nem akkor nő fel valaki ha használja azt a "lukat".

Szégyenlem magam hogy egyáltalán egy embert megsértettem a monndandómmal.

Moggondolatlan vagyok, és igen GYEREK!

2017. nov. 26. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

1. válaszoló ez egy sajnálatos dolog és érthető hogy ilyen helyzetben az ember ellenséges de ettől még nem kell így leszólni a kérdezőt mikor semmi provokatívat nem írt és szerintem elég éretten is gondolkodik a korához képest.


Én hogy menő lennék e hát nem teljesen de folyamatban van:)

2017. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

"és szerintem elég éretten is gondolkodik a korához képest"


Inkább naívan, bár van benne egy jó adag demagógia is.

2017. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
#1 ugy utalom, amikor a 12-13 eveseket elkuldik barbizni... Te barbiztal ilyen korodban? Nyilvan nem, es valoszinuleg tudtad, mire valo a lyuk. Es szerintem tok jo dolgot irt ez a lany.
2017. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Te 13 évesen szintén visszamehetsz barbizni, pont ugyanannyi fogalmad van a világról, mint a kérdezőnek. Tán még annyi sincs, mert tőled még egy önálló gondolatot sem olvastunk.
2017. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
#5: Talán inkább csak naiv, de ez 12 évesen "megbocsátható".
2017. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló ésszerű ellenérveket sorakoztatott fel.

Egyébként tényleg naív, befolyásolható vagyok. :)

2017. nov. 27. 18:35
 10/10 Mr.Rigo válasza:

Örülök hogy nem csak hogy jól érzed magad, hanem másokat is erre bátorítasz - ez a magas intelligencia jele!


Ha van időd-energiád segíts az emberi értékek terjesztésében, hogy az emberek beszéljenek ezekről a fontos dolgokról. Csináltam egy weboldalt, amihez bárki hozzáadhatja a gondolatait, ötleteit: [link]

2018. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!