Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tériszonny vagy öngyilkos hajlam?

Tériszonny vagy öngyilkos hajlam?

Figyelt kérdés

Teriszonyom van. Félek a magasban ez tiszta sor, de nem tudom normális-e amit én érzek ilyenkor. Én nem attól félek, hogy leesek, hanem hogy leugrok. Hogy egyszer csak "elkattanok" és levetem magam egy hídról, hegyről vagy hasonlóról.

Nincsen semmi komolyabb lelki problémám, amiért véget akarnék vetni az életemnek, ezért nem értem, azt érzem ilynekor hogy lehúz a mélység.


2017. nov. 27. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A mélység húzását mindenki érzi. Nyugi, nem fogod levetni magad.
2017. nov. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is tériszonyom van, és félek hogy magamtol kibukok, vagyis mondhatni hogy húz a mély. Úgy szeretném, ha ki lennék kötve.
2017. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pont ezt álmodtam múlt éjjel, hogy állok egy párkányon, nézek le és félek, akár egy véletlen mozdulattól is kieshetek, aztán az jutott eszembe, ha becsukom a szemem, talán nem lenne annyira félelmetes.
2017. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem öngyilkos hajlam, épphogy a haláltól való félelem.
2017. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!