Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az öngyilkos hajlam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az öngyilkos hajlam és a súlyos depresszió az kizáró ok, igaz?

Figyelt kérdés
Lányoktól kérdeztem!!!

2016. jún. 26. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát... nem előny>.<
2016. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát nem nyerő szitu,de sosem lehetetlen :)
2016. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nálam igen, kizáró ok.
2016. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
És a nagyon, de nagyon súlyos depresszió.. Emelé pluszba egy öngyilkossági kísérle,t az már ok a kizárásra nem?
2016. jún. 26. 21:29
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is depressziós vagyok csak nem tudom mennyire. Attól függ milyen srácról van szó, ha megismerem mit rejt magába. Ha szerelmes lennék, lehet bele mennék, feltéve, ha a srác ebből ki akar gyógyulni, mert akkor segíteni próbálnék.
2016. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

hát, szerintem telyesen öszintén, aki életképtelen,jobb is ha nem huzza tovább mások agyát, szedd össze magad, te is ugyan ugy emberböl vagy mint mi, nincs olyan,hogy te nem tudod összekaparni magad, mikor mások a szemük világát is odaadnák, ha helyet cserélhetnének veled. azt nézd, mid van, és ne azt mi hiányzik... válts világnézetet, és sokkal konyebb lessz.

18l

2016. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Prioritások... Előbb szedd rendbe magad.

Nem teheted meg mással, hogy rá terheled a saját bajod úgy, hogy a másik nem is ismer és nem nyújtasz semmit.


Apró örömöket keress (csicsergő madarak, illatos virágok, napsütés, szép csajok az utcán stb...) . Majd jöhetnek apró célok, amiket elérsz.

Ha feltöltődtél jöhet az, hogy tudsz magaddal rendben lenni elannyira, hogy másnak is adj.

Addig maradnak az örömlányok és a makiverem. Esetleg egyéjszaka.


De ne keress lelki szemetest, akitől csak elvinni tudsz és lehúzni a mélybe.

2016. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 2. vagyok és az én vőlegényem is pont ilyen,de én az elején tudtam ezekről és mióta együtt vagyunk,eddig lehet mondani,hogy nem volt semmi baj.
2016. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Emberfuggo

En peldaul nem vallalnek be olyan fiut akirol tudom h ha osszeveszunk v vmi maris ongyilkos akarna lenni. Nekem ez csak nyug de vannak olyan beallitottsagu lanyok akiket nem zavar

2016. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ne abból indulj ki, hogy egy veszekedés miatt öngyilkos akar lenni.. Hanem életunt és folyton csak a halálra gondol, szinte márcsak erről beszél, ez veszi körül...

Természetesen csak véleményre vagyok kíváncsi, nem rángatnék senkit sem magammellé, mivel az egyenlő egy halálosítélettel..

2016. jún. 26. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!