Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 3x délutánonként...

Ha heti 3x délutánonként ottmaradnék a suli konditermében és elkezdenék edzeni, az érne valamit? Még sohasem voltam kondiban és változtatni akarok a testemen (16 éves fiúként 50 kg vagyok. )

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, heti 3 edzessel lehet fejlodni.
2016. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, azzal tudsz fejlődni, de mellette próbálj meg nagyjából odafigyelni a kajára (kezdetben főleg a mennyiség legyen elegendő), plusz az edzésmódszereket is sajátítsd el valahonnan (itt pl. gyakran a Sárga Kapszula c. könyvet javasolják, így most én is ezt mondom. Anno amikor én elkezdtem edzeni, még több különböző helyről szedtem az infót, ami olyan szempontból mindenképp jó, hogy többféle nézőpontot is megismer az ember.)
2016. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor a sulis konditermi edzés is olyan értékű mintha egy városi kondiba bérletet vennék?
2016. dec. 17. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a sulid felszereltségét, de az első néhány hónapban valószínűleg elég lesz. Aztán, ha megismered a sportot és tetszik is, akkor szerintem magadtól váltasz egy jobban felszereltre. :)
2016. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A súly az mindenhol súly,a terhelés az mindemhol terhelés,mindegy hol súlyzózol,csak szabályosan,es progresszíven csináld a gyakorlatokat.
2016. dec. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!