Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Cikinek tartom az egyik...

Cikinek tartom az egyik barátomat. Szerintetek én nem vagyok igazi barát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a barát az a személy aki jól ismer és mégis elfogad, jó vele együtt lógni meg minden van beszédtéma már régóta ismertjük egymást. De egyre cikibbnek érzem ha mondjuk együtt elmegyünk valahova, mert tudom ez hülyén fog hangzani, de nem tud öltözködni (tudom, hogyha ez alapján ítélem meg akkor az már rég rossz és, hogy én nem vagyok igazi barát) de nem is ez az igazi baj, hanem, hogy olyan igazi csöves cuccokba jár amit én meg mindenki más kivétel nélkül csak akkor vesz fel ha éppen - az én esetembe- megyünk a szőlősünkbe dolgozni.

A másik pedig, hogy az alaphagja tiszta hangos én nem szeretm ha beszélgetünk és azt az utcán mindenki hallja (mert milyenmár ha vki elmegy mellettünk és csak egy szót elcsíp a beszélgetésünkből-engem ez tisztára idegesít) mondtam már neki, hogy egy kicsit halkabban de...


2010. jún. 1. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
te vagy ciki
2010. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

nekem van olyan barátnőm aki nem néz ki valami mesésen de attól még elfogadom és azért szeretem amilyen belül.

ha már eszedbe jut ilyen akkor nem vagy igazi barát. sajnálom

2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátként az is a dolgod hogy elmond a véleményed és ne hagyd hogy leégesse magát vagy téged. El kell neki magyarázni szépen lassan...
2010. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
punk?
2010. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy csak simán "csöves"?
2010. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tökre igazad van. Szerintem igaz barát vagy ettől még, csak sokat adsz a külsőre, mint én is. :D Próbáld valahogy elmondani neki, hogy ne bántsd meg, ha meg nem fogadja el az építő kritikát, akkor hagyd.
2010. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ne barátkozz vele, vagy vegyél neki jó cuccokat, vagy járjál te is csövesen
2010. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nincs pénzük más ruhára -.-"

amúgy meg nem.. nem vagy igazi barát. egy igazi divatmajom vagy :D

2010. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok divatmajom és nem vagyok gazdag, ők is kb ugyanolyan 'gazdagok' mint mi a tesója érdekes módon tud magának venni normális cuccokat...:P
2010. jún. 2. 22:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy paraszt a haverod. Ez van.
2010. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!