Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Nem tudok beilleszkedni sehova, mindig én vagyok a tásrsaság csendeskéje, pedig nem szándékosan csinálom, olyan mintha ott se lennék, úgy viselkednek velem, miközbe én tényleg próbálok mindenkivel szót érteni és érdeklődni mindenki iránt...annyira rosszul esik...úgy érzem nem tartozok sehova..csak úgy lebegek..és telnek a napok egymás után...utálom az életem, most kezdtem az egyetemet, azt is utálom..pedig elméletileg azt tanulom, amit akarok....hogy tudjam elviselni a magányt? utálok tanulni is...olyan céltalan vagyok

2017. dec. 3. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Iratkozz be egy olyan oldalra ahol idegenekkel chatelhetsz ,elég veszélyes de legalább nem fogsz unatkozni.
2017. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önmagában nem veszélyes az, csak akkor, ha kiadsz magadról olyan infókat, amiket nem kéne pl. valódi név, lakhely, iskola stb.
2017. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A magány nehéz, nem kell a társaság középpontja legyél, próbálkozz olyan emberekkel beszélgetni, akiket érdekel mi van veled. Mászkálj a városban vagy chetelj hogy kizökkenj a mindennapokból, az egyetemet meg tanuld még fiatal vagy előtted a jövő! Célokat meg tűzél ki magadnak, kicsiket nagyokat és próbáld megvalósítani, ha nem sikerül ne ad fel, majd a következő alkalommal sikerülni fog!
2017. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!