Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet-e ez újra barátság,...

Lehet-e ez újra barátság, mint rég? (15-15)

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam, mert két éve van egy fiú barátom, nagyon összemelegedtünk, de semmi szerelem. ő az akinek tényleg mindent ellehet mondani, ő az aki a legjobban ismer, tudomhogy ő az igaz barátom. az életem <3... de jön a baki régebben egyszer elcsattant egy kis csók. és most bulizni voltunk utána együtt aludtunk, mindketten be voltunk rúgva, és hát a fél éjszakát végig smároltuk, de nem szeremből csak úgy jólesett :S.. nem feküdtünk le egymással, meg semmi.. Lehet ez a barátság újra a régi ? annyira sajnálom h elhibáztuk :\'( Szerintem , még lehetne újra tisztalappal indítani, legalább ígyis megismertük egymást. de nem tudom, azért kíváncsi vagyok a véleményetekre. előre is köszii
2008. okt. 24. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

beszéljétek meg, ha ő sem érez többet barátságnál, akkor simán túl lehet lépni ezen

ha már ő többet érez, az gáz..

2008. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg h csináljatok úgy,mintha nem történt volna semmi!
2008. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, remélem menni fog , és nem fordul elő többet :)
2008. okt. 24. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden további nélkül lehet ismét barátság. Az is lehetséges, hogy csak Te érzed azt, hogy ez már kicsit más. Velem is fordult elő ilyesmi és meg se nagyon kellett beszélni az egészet. Azóta eltelt már tíz év, van közöttünk egy óceán is, de az illetővel változatlanul tartjuk a kapcsolatot.
2008. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!