Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az önbizalomhiányból ki lehet...

Az önbizalomhiányból ki lehet jönni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy tudom, hogy ez a baj, de nem tudom hol keressem a múltbéli elakadásokat és egyáltalán mit tegyek ez ellen. Igazából úgy tűnik, hogy semmitől nem lesz jobb, bármivel próbálkozom.. 18/f
2017. dec. 4. 20:16
 1/1 anonim válasza:
100%
Brian Tracy ,,önbizalom" című könyve nekem rengeteget segített. Olvasd el, hidd el, hogy ha követed a leírtakat, nagyon nagyon sokat fogsz a pozitív irányba fejlődni. Nekem a probléma fölismerése mellett a könyvben lévő dolgok tudomásul vétele segített túljutni az egész, azt a pontot megelőző korszakban jelen lévő önostorozásomon, önsajnálatomon, negatív magammal kapcsolatos dolgok folyamatos előtérbe helyezésén. Emellett még van sok személyiségfejlesztő könyv, amelyek olvasásával, majd a leírtak alkalmazásával is elérhetsz önbizalomnövekedést, mert az elért eredmények elégedetté tesznek. Amióta ilyen könyveket olvasok, sok új, jó szokást tanultam meg, amik azóta természetesek, illetve sok rosszat töröltem el. Azt azért ne felejtsd el, hogy nincs az a könyv, hanganyag, előadás, ami helyettesíteni tudná a masszív változni akarásodat. :) Sok sikert, a felismerés az első lépés, már a második jön ;) Számolj be, ha van valami fejlemény!
2017. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!