Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szülők, ti meg tudnátok ezt...

Szülők, ti meg tudnátok ezt lépni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, kitört egy újabb világháború, amely végül egy globális nukleáris háborúvá fajult. Tegyük fel, csak Budapestet érte bomba, így aki a belvárosban lakott, valószínűleg semmi fájdalmat nem érzékelt. Viszont aki külvárosokban, illetve vidéken lakik, azoknak számolniuk kell a sugárzással, amely egy globális nukleáris háború után valószínűleg a Föld egész északi féltekét ellepné. A kérdés: ti beletörődnétek a lassú, fájdalmas halálba, vagy öngyilkosok lennétek (A családotokkal?)

2017. dec. 9. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Persze. Mert h betegség gond baj éri az embert mint a játékokban inkább restartot nyomnál? Kérdem én minek? Vagy kérdem én te miben hiszel minek élsz? Mert a kérdésed is sokmindent elárul már.
2017. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

A lassú fájdalmas halál nem túl kecsegtető.

Ugyanakkor én nagyon otimista vagyok és nem adnám fel, remélném, hogy találunk rá módot, hogy túléljük.

2017. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!