Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 14 éves lány vagyok megszeretn...

Franletta kérdése:

14 éves lány vagyok megszeretném lepni anyukámat Hogyan tudnák házilag meglepetés készíteni? Elsősorban szülők írjanak .

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 17:15
 1/10 anonim válasza:
23%

De cuki vagy, remelem ilyen lanyom lesz nekem is! :)

Valaki adjon neki egy jo tippet! :)

2015. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában valami sütemény készítését szoktam javasolni. De ha nem nagyon kell házimunkát végezned, akkor egy mosogatás, takarítás (fürdőszoba, WC vízkövetlenítésével), vasalás, egyszerűbb vacsora készítés is nagy örömet szerezhet anyukádnak.
2015. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Hobby boltba lenne érdemes elmenni szétnézni és feltenni a kérdésed. Ott egyből tudnának válaszolni arra is hogy a rászánt pénzből milyen alapanyagra futja.

Én most szerettem bele a quilling technikába. Keress rá a neten hogy milyen csodás dolgokat lehet készíteni pusztán ezekből a papírcsíkokból.

Szép lenne egy kis fadobozkát kedves idézetekkel, szép festéssel kidíszíteni neki.

Falra akasztható , megható képben is gondolkodhatsz. Idézettel, esetleg közös összebújós fotóval . Le is fényképezheted a kedves fényképet, majd nyomtatón kinyomtatva díszítheted idézetekkel, kedves gesztusokkal.

2015. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
74%
Tudnék, és 1000 ilyen kérdés volt már, ráadásul anyádat talán te jobban ismered, mint mi.
2015. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
45%
Esetleg egy unoka?!
2015. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 töpfer válasza:
36%
Anno én szoktam kapni a lányom által készitett szelvényeket amikre rá volt irva különbözö házimunkák neve.Amikkor ugy gondoltam akkor oda adtam neki egyet és pl kiporszivozott vagy az adott házi munkát ami rá volt irva megcsinálta.Jó sok ilyen papirocska volt egy boritékban és ez volt az ajándékom,töle.
2015. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 jikanv válasza:
42%
oda tojsz a szoba kozepere biztos meglepodik!!
2015. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gergelice16 ***** válasza:
Készíthetnél neki példálul egy sütit. Amúgy nem az a fontos, hogy mit készítesz. Az anyukád már a szándéktól is nagyon boldog lesz szerintem.
2015. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha van olyan tanatárgy, ami nehzeben megy, akkor abból jaítasz egy vagy két jegynyit...

Vegyél neki kis ékezdresdobozkát, aminek az aljába beragazstod képedet, és különbféle szövegektis ragasztasz bele, és mondjuk egy szép bizsu ékszert.

2015. febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket nagyon sokat segitettetek hat en nem tudtam volna ilyeneket csinalni töpfer nevu valaszolo ez nagyon jo tipp bevalhatna koszonom
2015. febr. 16. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!