Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit csináljak...

Nem tudom mit csináljak velük? 13/f

Figyelt kérdés
Van egy két osztálytársam olyan 5 kb és álandon biszkálnak mindenel volt ojan hogy a táskámat a wc ben talátam meg de ennél roszab az egyik kis kanos állat állandon a faszával jön hogy szopjam le meg még több . és elkezdtemm rugbyzni és egy szer visza ütötem és akor ezt mondják "Hu de kemény vagy miota rugbyzel" és nem tudom nem vagyok verekedös de nem tudom mit csináljak talán verjem meg öket mert megtudnám csak akor nem tudnám mi lenne help me
2010. jún. 2. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

verd meg őket de ne az iskolában...

ja és először idegesítsd fel őket hogy ők jöjjenek neked, és akkor önvédelemről lehet beszélni.

ellenben ha te mész oda bunyózni akkor téged vesznek elő, akármennyit szívattak. :-D

Ezekkel nem lehet mást kezdeni, úgyse fogják abbahagyni ha nem kezdesz bele valami komolyba :)

Sok sikert

2010. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok a mostani bunyos hogy egymást fogdosuk én az orra szoktam meni ha nagyon piszkálnak de az is 1szer volt
2010. jún. 2. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

„Szeresd az ellenségedet - be fog dilizni tőle.”


Szerintem fogj egy helyesírási szótárat és azzal aprítsd be őket!;;)

2010. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha nem foglalkozol velük,az jobban fogja őket idegesíteni,mint,ha megvernéd pl.
2010. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkozol velük akkor még jobban felidegesíted őket és megvernek :D tudnád hányszor akartak már azért megverni mert ugyanolyan fapofával néztem rájuk mikor keménykedtek nekem... hajaj :D de ha te vagy a vagányabb akkor az neked csak jó mert ők támadnak és te csak megvéded magad. És tényleg nem tudsz velük mást csinálni, gyepáld el őket rendesen és kész. Ne sz@rozz
2010. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

off: helyesírási hibák: álandon,mindenel de a legfuráb, hogy először olyan * helyesen írtad majd 5-8 szó után J-vek:) a többit nemírom le..


on: hagyd rájuk 1-2 év van általánosbol..

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!