Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? Mi lenne jó...

Mit kéne tennem? Mi lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, egy főiskolát jelöltem meg,azon belül 3szakot.De az érettségim nem sikerült(írásbeli)túl jól,ahhoz,hogy felvegyenek(csak az egyikre lesz meg a pontom kb).De az a rossz,hogy egyik szakot se érzem igazán magaménak,hiába jelöltem meg ezeket,de igazán azt se tudom,hogy mit akarok csinálni.Úgy értem jelentkeztem főiskolára,de nem tudom miért..talán a külső hatások miatt,szülők,barátok.Tehát itt vagyok 20 éves és fogalmam sincs,hogy mit kéne csinálnom.Nem ragaszkodnék a főiskolához sem,dolgoznék is,vagy okj-s tanfolyamra is mennék,de egyszerűen lövésem sincs,hogy mit csináljak.Amiben tehetséges vagyok arr nincs pénzem,tehát fel kellett adnom azt amit szeretek.Szeretném ismeretlen emberek segítségét kérni,abban,hogy ötleteket adjatok,tippeket,hogy mi illene hozzám,mit kéne csinálnom.Hátha vannak olyanok amikre én nem is gondoltam,nem jutott eszembe. Leírok pár dolgot ami szerintem fontos lehet,hogy segítsetek:

8évig lovagoltam(díjugratás),és minden vágyam az volt hogy kijussak egy nagyobb versenyre(ob,eb,vb...)csak hát ugye ez nem két fillér és saját ló nélkül nem megy,pedig sokak szerint nagyon tehetséges vagyok ebben.Ezeken kívül ugye a rajz a mindenem,szeretek tervezni(udvar,ház,játékokat,díszeket)Szeretek novellákat írni,esszéket bármilyen témáról,és szeretem úgy alapból az irodalmat.szeretem a növényeket,a tájakat,a földrajz is az erősségem.Imádom az állatokat, a kisgyerekeket és a természetet.Ja és még németből vagyok jó.Türelmes,kedves,sokat beszélő,kitartó(abban amit fontosnak tartok),szeretem a szabályokat,de nem szeretek másokkal együtt dolgozni,önfejű vagyok,kiállok magamért,nagyon jó a logikám és az emlékezetem is.Nos ennyi jutott eszembe.Remélem sokan írnak majd ötleteket.Ha kell írok még magamról... Segítsen aki tud!!!


2010. jún. 2. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hhhhát, vagy az elsőnek van igaza, vagy nagyon pihent a humorod (amihez akkor grat), vagy egyszerű a válasz, és nem is új. Legyél kamionsofőr.
2010. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aki nem tud tanácsot adni az inkább ne is írjon...
2010. jún. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!