Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érted meg azokat, akik...

Miért érted meg azokat, akik öngyilkosok lesznek?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon!

CSAK OLYANOK VÁLASZÁT KÉREM, AKIK MEGÉRTIK, HOGY MI VEZET EGY EMBERT EL ODÁIG, HOGY ÖNSZÁNTÁBÓL VESSEN VÉGET AZ ÉLETÉNEK! Az összes választ lepontozom, amely nem érti meg. Ez NEM VITA, hanem egy kérdés amire válaszokat szeretnék. Tudom, hogy durva téma.

A válaszokat előre is köszönöm. További kellemes napot.


2010. jún. 2. 22:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
huhh...nagyon nehéz kérdés.részben bátorság,részben gyávaság.én alapvetően optimista,életvidám ember vagyok de sosem lehet tudni kit hova sodor az élet szóval nem nézem le az öngyilkosokat.persze az öngyilkossági hajlam nagyban függ a lelki erősségtől is,van olyan aki azért is leugrana a hídról mert megcsalta a bnője,holott sztem ez egy álltalános dolog mert ilyenek az emberek szóval én sz..rnék bele.az öngyilkosság sztem nem megoldás,mindazonálltal aki mindenét elveszíti,öreg,beteg azt meg tudom érteni,hogy már nem mozgatja semmi tovább,hogy éljen...
2010. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igenis vannak helyzetek amikor az ember lelke gyogyithatatlan es melle mentalis es egyeb problemak jarulnak. Sajnos minden attol fugg mennyire eros az idegrendszerunk mert meg hivo emberek is elveszithetik hituket ha gyogyithatatlan testi vagy lelki betegsegben szenvednek.

Ld depresszio skizofrenia rak agresszivabb formaja stb.

En is probalkoztam az ongyilkossaggal de ahogy mondjak gyava cselekedet de nagy batorsag kell megtenni.

A lelki traumat senki nem tudja toled atvenni csak egyutterzesrol biztositani es nem mindenki kepes buntudattal egyutt elni vag kilatastalan helyzetbol kilabalni akar segitseggel is

2014. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!