Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak a depressziósok lesznek...

Csak a depressziósok lesznek öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Szerintem én nem vagyok depressziós, viszont meg akarok halni.Mert szar az élet.Szar a világ és szarok az emberek.A jövőmet reménytelennek látom.Én már feladtam az életemet.Egyszerűen fogalmazva nincs kedvem élni.Szoktam nevetni,de csak ilyen felületes dolgokon.Igazábol semminek se tudok igazán örülni.Olyan érdektelen vagyok.Nagyon sokat gondolok a halálra és örülnék annak ha meghalnék.Úgy érzem akkor végre kiszabadulnék innen.Valahogy bezárva érzem magam az életbe.Engem nem érdekelnek a hétköznapi dolgok.Valahogy olyan más vagyok mint a többiek.Én valamilyen belső világba élek és utálom a valódi világot.
2009. nov. 5. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
nem, tényleg nem csak a depisek lesznek azok, hanem a hülyék is... hány éves vagy? 14-15? jó sok mindent megélhettél már...
2009. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Kedélybeteg vagy, micsoda különbség!
2009. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Én értem,hogy mire gondolsz,de nem ez a megoldás.Most jöhetek Istennel,hogy ő okkal teremtett és célja van veled és majd ő eldönti mikor és hogyan halsz meg.De ha nem vagy vallásos akkor is okkal vagy itt a Földön!Szerintem azért érzed azt amit érzel,mert még nem találtad meg/érted el azt(nem tudom hány éves vagy) a munkát/célt ami igazán neked való és amire termettél.Élvezd az életet és pont,hogy az apró dolgoknak örülj,szerezz barátokat bennük is nagy örömöd lehet,tegyél jót másokkal,tűzz ki célokat és ez nem vicc egyél sok csokit!(nekem segít):)
2009. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te depressziós vagy. A depressziós emberek gondolkodnak így.
2009. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak a depressziósok. Általában a hatalommal szembenálló ellenzékiek gyakrabban, csak van, hogy nem találják őket otthon.
2009. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem nyavajogni és panaszkodni akartam.........Az osztálytársaim lelkileg bántottak kiskoromba és mivel nagyon érzékeny vagyok lelkileg, ez nagyon rosszul esett.Evési és alvási problémáim vannak.Szegények vagyunk,az anyám nem akar dolgozni és én folyton azon idegeskedek hogy honnan lesz majd pénzünk.Tele vagyok félelmekkel.Kissebbségi komplexusom és önbizalohiányom van,abból kifolyólag hogy nem tudok olyan lenni mint ők.Mindig próbáltam megfelelni a társadalomnak.Engem nagyon érdekelnek a művészetek de ezt sokan nem értik meg.Azt hiszem amolyan "művészlélek" vagyok, és ezt nem beképzeltségből írom.
2009. nov. 5. 18:53
 7/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy nem találom a helyem az emberek között.
2009. nov. 5. 18:56
 8/24 anonim ***** válasza:
13%
attól függetlenül, h nem akarsz nyavajogni és panaszkodni, nagyon jól megy... azt hiszed, ilyen gondjaid csak neked vannak? lássuk csak: manapság az átlag emberek 70%-a küzd a pénzzel, ez már teljesen természetesnek számít, ennyi erővel minden második ember kinyírhatná magát... nézzük csak, bántottak az osztálytársaid? kb minden harmadik gyereket bántják, kiközösítik az osztálytársai, engem is bántottak, na bumm neki(leköptek,rugdostak,megvertek,lány létemre és fiúk tették...pusztán azért, mert jól tanultam és mert szerettem verseket írni)... később még meg is akartak erőszakolni, elég közel jártak a sikerhez... tudod, egy különbség van köztünk és én büszke vagyok rá: engem erősebbé és bölcsebbé tettek a megpróbáltatások, téged pedig egy kis nyavajgós emóivadékká... nyírd is ki magad, ha ilyen gyenge kis nebáncsvirág vagy
2009. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Tereld hasznos mederbe a bánatodat, ha művészlélek vagy, talán ez az igazi termékeny állapot számodra.

Mihez értesz?

2009. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

18 40 vagyok!Igen ha művészlélek vagy ott éld ki magad és ne hallgass azokra, akik arra bíztatnak,hogy legyél csak öngyilkos!

18 59 nekem inkább úgy tűnik kemény és már kissé bunkó lettél,inkább segíts az ilyen embereknek,ne keménykedj velük.Ne érts félre én felnézek rád,hogy kimásztál a gödörből,de ne legyél ilyen kegyetlen!

2009. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!