Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs már sok élni akarásom...

Nincs már sok élni akarásom (lényeg lent) mit tehetek?

Figyelt kérdés

Tisztán és röviden csak annyi, hogy egyszerűen nem létezik olyan dolog amiben ne lenne olyan akinek az ne tetszene. A valóságban de még itt az oldalon sem létezik egyáltalán olyan téma amiben ne lenne aki f*sozik és beleköt.

Gondoltam már állattartásra egy boldogító dolog gyanánt na de az se tetszik mindenkinek arról is van aki f*sozik és a saját elképzeléseit döngeti nekem, tényleg az se mindegy mindenkinek, hogy van e kedvem most ebédelni vagy sem mert hát mi mi micsoda?!! azt muszáj hogy gondolod üljé le! Szakmámat is még ki se tanultam de már most is van 1-2 aki attól is elveszi a kedvem a hüyleségével, élni nem lehet már de még avval kapcsolatban is, hogy meghaljak ááááá.

Nagyon be tudják lepni az elmém az ilyen ellenző vélemények már akarni sem merek semmit nem is lehet még a semmit akarást sem. Már régi lelki bajom ez csak most ért el már egy olyan szintre, hogy tennem kéne valamit. 17/F


2017. dec. 20. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Öcsi, mi a fszt érdekel téged, hogy más mit gondol?


Tizenhét évesen már ideje lenne megtanulni, hogy a saját életedet a magadnak kell élni, nem másoknak. Ha mindig másoknak akarsz megfelelni, akkor talán tényleg jobb most befejezni.

2017. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi azt tudom, hogy az életem az enyém és megfelelni hülyeség, tartok is állatot kajálni se állok neki ha nem akarok csinálom amit szeretek lényegében nem felelek meg csak szúrják a szememet a nem tetszikelések. :) Olyan ez mint egy cipőben sétálni amiben van egy kavics.
2017. dec. 20. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Te is életképtelen vagy, mint a korosztályodból oly sokan. Ne unatkozz ennyire.
2017. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen most se lehet egy jó hangú segítséget kérni. (Tipikus korombeli hü*yegyerek vagyok) Ők azok akik lehúznak nem hogy engem is azokkal hasonlítsanak össze
2017. dec. 20. 11:18
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem már! A te véleményeid is csak vélemények amikkel kapcsolatban arra céloztál, hogy független kell legyek.

Akkor ha most te sem f*soztál volna akkor ezt másként át sem éreztem és tanultam meg volna! Köszönöm

2017. dec. 20. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:

De öcsi, mi az öreg ördögért nem állsz meg oszt bszod ki azt a kva kavicsot a cipődből? Hát hülye vagy?! Komolyan nem értelek. Tudod, hogy le kell szarni a mások véleményét, mégsem teszed, hanem idejössz rinyálni miatta. Gondolod, majd mi megnyomunk egy gombot és akkor mindenki átvált tetszikelősbe? Neked kell átlépned rajtuk.


"Na igen most se lehet egy jó hangú segítséget kérni."Dehogynem, csak a reakciód nem értelmes. Nem azt mondod, hogy igen, igazatok van, ezentúl leszarom azokat, akik beszólnak, hanem nyafogsz, hogy jó, jó, nem kéne foglalkozni velük, de mégis. Nincs de mégis. Leszarod vagy nem szarod le, ez a két választásod van -

és csak te tudsz választani. Vagy megkeseríted a saját életedet az állandó nyafogásoddal, vagy felnősz, és megtanulsz átlépni a hülyéken - mert azok bizony vannak dögivel, és egész életedben elkísérnek, ha nem szarod le őket.

2017. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nézd az van, hogy nagyon nehéz annak segíteni, akinek bizonyos képességet még tanulnia kell, azoknak akik ezt valamilyen szinten tudják.


Ez olyan mint amikor tudsz ugyan úszni és ki akarsz menteni egy fuldoklót, aki viszont annyira meg van ijedve, hogy téged is lehúz a víz alá. Aki ezzel foglalkoznak tanulják, hogy ezt hogy kell csinálni. mi itteni válaszadók az élet számos területén nem tudjuk. Csak azt tudjuk, hogy az élet bizonyos területein tudunk „úszni”. A te elmerülésedet pedig az okozza, hogy azon a területen "nem tudsz úszni”.


Mert az itteni válaszadók zöme nagy ívben és meredeken lesz@rja azt hogy ki mit gondol róla. Sokan nem azért tesszük ezt mert érzéketlenek vagyunk, hanem sokan eljátszottuk ugyanezt amit te. Mindig másoknak akartunk megfelelni, bocsánat a magam nevében, mindig másoknak akartam megfelelni.


Ám attól, hogy sokan gyárilag tudják ezt vagy sokan sok évnyi szívás után magunkban fejlesztettük ezt ki, az nem azt jelenti, hogy amikor neked ez a gondod, el tudjuk úgy mondani, hogy ne vedd sértésnek és valóban hasznodra váljon.


Az emberek egymásnak és önmaguknak sem tudnak megfelelni. Éppen ezért te sem tudsz nekik megfelelni. ha megfelelsz A-nak azzal B-nek lesz gondja, ha megfelelsz C-nek akkor meg A,B és D embereknek lesz ezzel gondjuk. Ha nekik megfelelsz ? E,F,G fog neked toporzékolni, hogy ezt most miért csináltad.


Legyél önmagad számára legalább annyira fontos, hogy önmagadnak akarj megfelelni.


A végére lenne itt egy elég fontos dolog.


Az emberek személyisége nagyon különbözik. Vannak olyan emberek, akik nem azért vitatkoznak, mert nem tetszik nekik amit mondasz. Hanem ők így nyernek új nézőpontokat így ismernék meg a másik ember gondolatait, nézőpontját és ezért szeretnek vizázni.


Amíg ezt nem tudtam én úgy éltem meg, hogy a másik mindjárt agygörcsöt kap ha nem lehet igaza és eljátszottam hogy meggyőzött. Ezért persze sokan nem is ismertek igazán, amivel meg nekem volt gondom. Így amikor ezt megtudtam, bizony megtanultam felvállalni a véleményem és önmagam és így az ilyen emberek is megtudtak jobban ismerni. Azonban a dolog arról szólt korábban, hogy tévesen ítéltem meg másokat.


Ha állatot akarsz tartani tarts, ha ebédelni akarsz ebédelj és tudd, hogy lesz olyan aki ezzel nem ért egyet, te meg vele nem, még sem fogja úgy alakítani az életét ahogy neked tetszik, te se alakítsd úgy a tiédet ahogy neki tetszik.


Van egy olyn dolog hogy befolyásolási kör, vannak dolgok, amiken nem tudsz változtatni. Például azon nem tudsz változtatni, hogy Jóskának nem tetszik hogy ebédelsz és ráadásul hogy spenót az ebéded. Ezzel nem tudsz mit kezdeni és amíg folyamatosan a változtathatatlant akarod változtatni az olyan mintha egy betonfalat akarnál eltolni.

Változtatni csak azon tudsz, hogy rád hogyan hat az hogy Jóskának nem tetszik az hogy ebédelsz és nem szereti a spenótot.


A többiek nagyjából ugyanazt mondták, amit én, csak másként. Mert a gond az, hogy te azt hiszed azzal van problémád az életedben, hogy mások hogy állnak hozzád, miközben a gondjaid az okozza ahogyan te állsz ahhoz ahogy mások hozzád állnak.

2017. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bubuka508 ***** válasza:
Ne nyavalyogj már annyit! Én 17 évesen a korábbihoz képest szintén új életet kezdtem, jól néztem volna ki, ha mások véleményére adtam volna! Pedig volt mit rendberaknom, igaz, a saját hülyeségem miatt kerültem olyan helyzetbe. De megoldottam! Ilyenkor már mindenki annyira önállónak meg felnőttnek érzi/tartja magát, hát akkor tényleg légy is az! Ha van egy határozott, konkrét elképzelésed, beszéld meg szüleiddel, barátaiddal, barátnőddel, mit tudom én. A véleményeiket meghallgathatod, de te döntsd el, mit csinálsz, ne ők! Ha valaki mindig már a legelső akadálytól visszariad, az sohasem boldogul, nem lesz belőle ember! Ahelyett, hogy sajnáltatod magad, dolgozz ki egy konkrét tervet és kezdj bele. Elsőre biztos, hogy nem fog minden simán összejönni, azt megmondom előre. De ne hagyd abba rögtön, egyáltalán nem biztos, hogy a dolog végképp nem működik. A kudarcélmény is élmény, hozzátartozik az élethez, arra mindenképpen jó, hogy tanuljunk belőle. Ébresztő! Ez itt a való világ, ez így működik!
2017. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mint előttem oly sokan írták minek foglalkozol másokkal? Ez így igaz, sajnos ebben a világban az emberek ilyenek. Nem mind, de a legtöbb. Figyelj, én is ilyen voltam. Semmihez nem értek, 4 műszakban dolgozom és nem jött össze semmi. Ezelőtt egy hónappal már annyira kész voltam hogy már a kékvonal lelkisegély sem segített. Amúgy próbáld ki ezt az oldalt segíteni fognak! Már a videójátékok sem kötöttek le és nem éreztem tőlük jobban magam mint régen. Nos próbálj meg találni valamit az életben amit szeretsz! Én például rátaláltam a jelenlegi páromra és ő rángatott ki ebből a depis dologból! Viszont ha elveszíteném szerintem elmegyek ízellenőrnek a cloroxhoz. Gondolom érted hogy mire mondom. Fel a fejjel testvérem! De ha szeretnél beszélgetni írj privit nyugodtan! "Nincs olyan hullámvasút ami csak lefelé vezet!" 20/F
2017. dec. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!