Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » K-popos emberek! Szerintetek...

K-popos emberek! Szerintetek egy magyar lányból, aki folyékonyan beszél Koreai nyelvet, és tud rappelni/énekelni, abból lehet k-pop idol?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert már el kezdtem ezen gondolkodni,és a Blackpink nevű lány bandából az egyik tag(Lisa)sem Koreai,mégis k-pop idol:D Trollok kíméljenek

2017. dec. 22. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még pár hete valahol azt olvastam, hogy igen, de nemcsak rappelni és énekelni kell, hanem táncolni is, lehetőleg legyél fiatal és vékony, meg hasonlíts egy kicsit legalább az ázsiaiakra.
2017. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem.

A koreaiak nem fogadnák el az európai idolokat, nem is volt még és éppen ezért nem is lesz.

Lisa meg thaiföldi, de ázsiai.

Felejtsd el hogy idol leszel.

2017. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van ahogyan az előzőek írták.

A rappet nem tekintik nagy dolognak, ha csak nem vagy valamiért kiemelkedő (mint mondjuk Outsider, vagy Gilme), énekhangban pedig szintén nagyon ott kell lenni. NEM éneklésben (ugyanis a hangképzés tanulható), hanem magában a hangban.

A táncot tekintve nagyon jónak kell lenni a kezdetektől, ha csak nem tökéletes a kinézeted!

Valamint a legfontosabb, hogy kinézetre közel kell lenned a keletihez. Az nem elég, ha kicsit keskenyebb/mandulásabb a szemed! Az mindenféleképpen az elsők között lenne, hogy átműttetik a szemedet, hogy ne legyen úgynevezett dupla szemhéjad.

Valamint az európai emberek szervezete nincs ráállva, de ott dolgozni is kell ám napi 18 órát!

2017. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.: Miért műtettnék át a szemét? Sok helyen azt olvastam, hogy Ázsiában sokan dupla szemhéjat szeretnének.
2017. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és igen,tudom,hogy Lisa Thaiföldi(és egyben a legaranyosabb idol a földön):D
2017. dec. 24. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Igaz az előző kommentelők már leírták de azért én si leírom: remek az ha tudsz énekelni és rappelnk, de a tánc is nagy szerepet játszik! Viszont azt senki se tiltja meg hogy külön képzésre járj hogy esélyesebb légy (táncórákat, énekórákat vegyél így értem).

Emellett valóban az is nagy szerepet játszik hogy rá kell szoktatnod magad mentálisan és fizikailag arra a gondolkodásra hogy "minél keményebben és tovább kell dolgoznod hogy a legjobb lehess".

Viszont egy valamivel nem értek egyet, amit az előző kommentelők írtak: nem kell hogy kicsit is keletiesebb légy. Van egy szépségideál aminek persze meg kell felelni (testileg légy vékony és nőies, arcilag: legyenek nagy szemeid, V alakú állad, pici szád, vékony orrod, fehér bőröd) de nagyon sokan mondták hogy az ázsiaiaknak nagyon tetszik ahogy néhány kaukázusi ember kinéz mivel ők a mi kinézetünk tartják "egzotikusnak". De vannak olyan kpop idolok, akik nem hogy nem koreaiak még csak nem is ázsiaiak mégis szerették őket a koreaiak (pl: BP Rania Alex és most Oh My Jewel Sophia). Ettől függetlenül az valóban előfordulhat hogy kés alá kell feküdni a cél érdekében.


Ha érdekelne még valami írhatsz ha gondolod

2017. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!