Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért is érdemes így élni?

Miért is érdemes így élni?

Figyelt kérdés

a mostoha apám állandóan parasztként viselkedik velem, semmi megértés nincs benne, ügyetlen vagyok, buta, ergó életképteken, nem mellesleg csúnya is. anyám teljesen lemondott rólam, ő már konkrétan lesz*r, az osztályban állandóan piszkálnak holott én senkit se bántottam

illetve teljesen egyedül vagyok, na meg persze szerencsétlen is. állandóan rossz dolgok történnek velem, és persze maradjak pozitív stb stb.



2017. dec. 23. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Tudod te, hányan vagyunk igy? Csúnyák, öregek, betegek? De te előtted még az élet! Na, hallgatok egy kis Aurorát: "Elmúlik majd egyszer a fájdalom/ lelépek innen, a nyomoromat rádhagyom :)
2017. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: csak sok embernek ha 1 ilyen problémája van. nekem az összes itt említett
2017. dec. 23. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Édesapádhoz vagy nagyszülőkhöz nem tudnál esetleg elmenni?Biztosan jobb lenne egy nyugodtabb környzetben.A helyedben visszaszólogatnék a mostohaapámnak emlékeztetbném,hogy ő nem az apám csak egy bunnkó férfi aki nem érdemel tiszteletet.
2017. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell siettetni a halált, jön az majd magától is. "Csak egy perc az élet, aztán véget ér."
2017. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2: az apám leszar engem azt se tudom mi van vele
2017. dec. 24. 19:32
 6/10 anonim válasza:
51%
Mindenki a saját maga terhét tartja a legnehezebbnek.
2017. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze. Megis masoknak sokkal kevesebb es kisebb problemai vannak.

Szerintem mindenki azt akarja hogy ongyilkos legyek

2017. dec. 25. 14:47
 8/10 anonim válasza:
Isten ments hogy öngyilkos legyél azok pokolba kerülnek még rosszabb lessz a sorsuk és az állandosul már mind megbánta aki megtett ezt garantálom!Én hiszek Istenbe és sokszor megtapasztaltam már akegyelmét bizonyságokba csodákbaláttam hatalmas gyógyulásokat csodákat!Sok hátrányos helyzetű ember van de az élet ennél skkal naygob dolog Jézsu szeret téged ne félj gyere hozzá imádkozz térj meg hivd őt segitségűl biztos sgeitség a bajba ondja z ige is!Ő ne mondott le rólad érted is meghalt és a csak te lettél volna az egyetelen ember aföldö akor is meghalat volna érted is egymagadért Nagyon felértéklte az embert gyönyörkdik bennünk értékes vagy ő meg tud áldani barátokat adni bármit!Sok hasonlo helyzetű van sőt rosszabb is eza gonosz munkája de ő meg tud szabaditani ,gyógyitani
2017. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
azt mondod ügyetlen vagy, csúnya, stb. és elvárod, hogy más ne tartson ügyetlennek vagy csúnyának? A mostoha apukáddal pedig ne foglalkozz. Ki ő neked? Anyukádat meg sajnálom, hogy nem akar annyira résztvenni az életedben. Beszélhetnél más családtagokkal esetleg+hogy ha van kedved beszélgetni, akkor írj. :)
2017. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8: nagyon igaszsagos Istenke hogy valakinek tobbet ad valakitol pedig sokat el vesz
2017. dec. 26. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!