Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes egy lány miatt megvált...

Érdemes egy lány miatt megváltozni?

Figyelt kérdés
a történetem az, hogy egy lány akit meg akartam szerezni kiderült hogy nem szereti a "normális" fiúkat hanem a rámenős, egyből a szexre menő fiúkat. már hiába változtatnák tudja hogy milyen vagyok.. vajon megkéne változnom? vajon mennyi lánynak jöhet be ez?

2017. júl. 12. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem!
2017. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Joe001 ***** válasza:

Kár megváltozni egy igen rövid ideig tartó

"kapcsolatért".

Ahogy írtad , a rámenős, egyből a szexre menő fiúkat kedveli , ergo te is csak egy skalp lennél a sok közül.


Később (jobbik esetben) rájön , nem biztos hogy ez volt a helyes út ...


Ilyenekért kár változni , aki szeret , szeressen olyannak aki vagy ... ne akarjon megváltoztatni .


Ennyi.

2017. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez nagyon igaz!
2017. júl. 12. 16:07
 4/13 anonim válasza:

Egy határozott NEM!


Valószínűleg Te az érzelmesebb fajta vagy aki a szex miatt tuti, hogy beleszeretnél, ha eddig még nem történt meg. A csaj meg gyorsan lelépne, Te meg itt maradnál egy szerelmi bánattal...


Meg ráadásul nem érdemes senki miatt sem megváltozni maximum minimális mértékben.


Az ilyen lányok ráadásul nem csak azt nézik, hogy jó vagy e az ágyban hanem a bankszámlád is nézik, hogy egy kapcsolat esetén kibírod e tartani... Ha meg nem akkor a haverja lehetsz egy ideig, amíg nem jön egy kandúr aki majd ,,szépen" kiadja az utadat... Sajnos az idén volt szerencsém egy ilyen lányhoz. :(

2017. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem szeretnek sertegetni. De a lany veletlen nincs fent a rosszlanyokon? Ott ramenos emberkek vannak. Xd
2017. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a csajért nehogy megváltozz..

viszont önmagad, kifejezésmódod, szexuális kisugárzásod nyugodtan fejlesztheted.. ajánlom a PUA irodalmat (bár ne végy mindent készpénznek, inkább a természetes vonalat ajánlom)..

2017. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Hasonló helyzetbe vagyok. Tavaly Augusztus óta probálkozok egy lánynál, a legelején nem vártam sokat, de az újjévi buli óta egyre jobban bele szerettem. Mostanra anyira bele szerettem hogy szinte minden pillanatba ő jár a fejembe, peddig nem kéne. Elkéne felejtenem, mert tudom, ha lenne is köztünk bármi, nem tartana sokáig. De szerelmes kamaszként elég nehéz tultenni magam ezen. :)

Sok fejfájást okozott és fog ez még okozni nekem, de életembe előszőr szerelmesnek lenni, Jó dolog. És életembe először élveztem igazán bármilyen bulit, amikor ő is ott volt. Akkor rugtam be először amikor ő is ott volt (idén februárba történt ez, tavaly oktoberbe töltöttem a 18-at) Nagyon sokáig nem ittam semilyen alkoholt, de mikor vele voltam, jól éreztem magam és jól esett. És bár mindig alkohol ellen voltam, nem bánom hogy ezt is kiprobáltam :D


Én viszont azt mondom, hogy ne mások véleményét kérd. Úgy dönts ahogy jónak érzed, de azt soha ne bánd meg!


Sok sikert, ha nem vele, mással! ;)

2017. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Ilyen lányoknak ne akarj feltétlenül bejönni. Lehet találni normális nőket is akik azért szeretnek amilyen vagy. Szerintem még ma is az a legjobb, ha kedves vagy és figyelmes. Lássa, hogy Ő a legfontosabb számodra. Akik csak szexre mennek abból hosszútávú kapcsolat úgy sem lesz, mert hetente fogja cserélni a brét úgy is.

Saját esetem egészen más mégis hasonló. Azt tudni kell rólam, hogy elég kövér vagyok. Nem nagyon érdekelt az, hogy lefogyjak, meg az sem, hogy kapcsolatom legyen.

Aztán jött Ő. Igazából egy napról a másikra döbbentem rá, hogy beleszerettem. Hogy miért? Fogalmam sincs. Lényeg a lényeg elhívtam randizni. Képzelheted mikor a dagi srác elhív valakit randira. Természetesen nemet mondott. De ez a pofon kellett, hogy meg akarjak változni. Az én esetem annyiban más, hogy nekem érdemes megváltozni, mert az előnyömre válik a dolog, de ha pl. úgymond "tahó pali" akarsz lenni miatta, az hidd el nem éri meg.

Ergó ha előnyödre válik a dolog, akkor változz meg érte, mert motiválni fog, de ebben az esetben nem éri meg. Normális lányért érdemes csak megváltozni.

2017. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Nekem nem érne annyit egy lány sem.

Ha nem magamért szeret akkor keressen egy "rosszfiút"

2017. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! igazatok van, nem változok meg
2017. júl. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!