Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ma éjszaka meghalnál úgy,...

Ha ma éjszaka meghalnál úgy, hogy addig már nem is kommunikálhatsz többet egyáltalán senkivel, mivel kapcsolatban sajnálnád a legjobban, hogy nem mondtad el valakinek? Miért nem tetted meg eddig?

Figyelt kérdés
Én talán a most már VOLT kiszemeltemnek,hogy nagyon fájt,mikor rájöttem,hogy csak játszadozott velem,de ennek ellenére nagyon nehéz volt Őt mással látni.
2017. dec. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szókimondó egyed vagyok,ha valamit nem mondtam ki az adott helyzetben,akkor már soha nem is fogom
2017. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Apámnak, hogy nem mondtam meg neki, hogy csessze meg, hogy nem törődött velem, és itthagyott...


25 éves történet, azóta nem beszélünk, nem keres..én nem fogom megkeresni, nekem tiszta a lelkiismeretem, hisz csak egy kisgyerek voltam.

Azért nem mondtam eddig el neki, mert abban nem lenne köszönet..:(

2017. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apámnak, hogy mekkora jshsbksnjwksjhejwojwi-ség, hogy a pár hónapja ismert nője lányát lányaként emlegette fűnek-fának - még előttem is - és nekem is folyton róla beszélt

El sem tudja képzelni, mekkora fájdalom (volt) ez


[Persze már együtt sincs vele]

2017. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A gyerekeimnek és a férjemnek, hogy szeretem őket. Bár ezt minden nap elmondom.


Másnak nincs mondanivalóm.

2017. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miben halnék meg? Öngyilkosságban? Mert akkor több értelme lesz a válaszomnak. "Neki" (akit szeretek, de sosem voltunk együtt, csak elhitette velem, hogy többet érez, és idővel bármi lehet), hogy mennyire tönkretett. Nem "csak" egy klasszikus szerelmi bánatos történet, van benne egy csavar is, és nem tudom, melyik része fáj jobban.
2018. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!